Zlín – HC Plzeň 3:6 (3:1 po s.n.) | Kometa Brno – Mountfield HK 0:4 (po pr.) | Havířov – HC Plzeň 2:7 (po pr.)
Zlín – Mountfield HK 1:4 (po pr.) | Kometa Brno – Havířov 1:1 (po pr.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    V samotném závěru prodloužení se prosazuje David Jiříček, který obkroužil branku a zasunul puk za čáru. Definitivně tím ukončuje dnešní měření sil těchto dvou týmů.

49:17
    Další výborný zákrok brankáře Havířova. Vhazovat se bude v útočném pásmu Plzně.

48:43
    Šiler vpadnul do otevřené obrany Havířova, v samostatném úniku však trefil pouze vyrážečku.

47:47
    Plzeňští trefují tyčku branky!

47:30
    Polovina prodloužení je za námi.

46:31
    Po krátké epizodě ve středním pásmu se opět hraje před brankou Havířova.

46:09
    Západočeši se nastěhovali do útočného pásma a snaží se něco vymyslet.

45:01

Utkání končí vysokým vítězstvím Plzně 7:2. Následovat teď bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

45:00

44:33
    Vyloučení na straně Plzně, Havířov má tak k dispozici přesilovou hru.

43:58
    Západočeši přidávají další gól a upravují na 7:2. Z vrcholu brankoviště poslal puk do sítě MATĚJ KORČÁK. Asistence: Adam Dvořák.

43:31
    Plzeň využívá přesilovku. JOSEF DÁŇA se dobře zorientoval na brankovišti a dotlačil puk skrz beton až za čáru. Asistence: Tomáš Václavík.

43:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:32
    Havířovští dostali puk ven do středního pásma.

42:02
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bárta – 2 min., podražení).

41:40
    Vedle rychlého hokeje jsou poslední dobou k vidění také ostřejší střety.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 8. Horvat (Bárta), 29. Horvat – 15. Jasečko (Václavík, Dáňa), 20. Soukup (Špaček), 22. Kupčo (Marcel, Soukup), 25. Korčák (Hauser), 35. Soukup (Jasečko), 44. Dáňa (Václavík), 44. Korčák (Dvořák)

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Kubíček, Křivohlávek, Wlodara, Kremnický, Bílek, Spurný, Kalina, Vaněčková – Szturc, Horvat, Moškoř, Pavlačka, Vojkuvka, P. Kusak, Bárta, Becher, M. Kusak, Kolat, Fluksa, Mikula
    HC Plzeň 1929: Vondraš (Prchlík) – Špaček, Jiříček, Páník, Jánský, Kanta, Jasečko, Hodinář – Kaiser, Korčák, Hauser, D. Soukup, Matoušek, Marcel, Václavík, Dáňa, Beránek, Kupčo, Šiler, Dvořák, M. Soukup.

Rozhodčí: Čech – Blažek, Škach