Příbram – Liberec 2:2 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
FK Příbram
2:2 (0:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 20.08.2018, 13:05 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 5. kolo

90
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vrabec, přichází Vébr.

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Čížek, přichází A. Matoušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jandera, přichází Vokurka.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Gembický, přichází Kazda.

73
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Petr, přichází Drahoš.

61
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pecka, přichází Zemánek.

59
    Liberec právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Fanklub defenzivního fotbalu pláče. Čtyři branky za čtrnáct minut druhé půle. Liberec vyrovnává okamžitě po rozehrávce ze středového kruhu po druhém gólu RADKA VOLTRA v tomto duelu.

58
    Příbram právě vstřelila branku!
    S góly se nám ve druhém poločase roztrhl pytel a Příbram otáčí vývoj utkání na 2:1. Mezi střelce se zapisuje MIROSLAV ČÍŽEK.

54
    Příbram se prosazuje a srovnává na 1:1. Hnízdil tak může lovit míč ze své svatyně po zakončení JAKUBA LUKAVSKÉHO.

47
    Vynikající vstup Liberce do druhého poločasu. Po autovém vhazování jde Slovan do vedení zásluhou RADKA VOLTRA.