Guimarães – Feirense 0:1 (kon.)
Vitória SC Guimarães
0:1 (0:0)
CD Feirense
Pondělí 20.08.2018, 21:15 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pondělního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Portugalské Primeira ligy se opět bude těšit, na shledanou. (23:16:22)

Máme tu konec utkání a opět nám fotbal ukázal jak může být nespravedlivý. Ač domácí celý zápas tlačili a ve druhém poločase postupně stupňovali svůj tlak, tak hosté jen zlobili z rychlých brejků a v ten nejméně vhodný čas pro domácí udeřili. V předposlední minutě normální hrací doby propálil brankáře Douglase Fábio Sturgeon, který tak rozhodl o exprotů tří bodů do Feirense.

90+8

90+8
    Hosté už zápas nejspíše dohrají s míčem na útočné polovině. Další cenné vteřiny šetří u rohového praporku.

90+7
    Z hranice vápna se do míče opřel Tyler Boyd, ovšem branku přestřelil.

90+7
    Běží nám už poslední minuta nastavení, domácí mají čas na poslední nákop směrem dopředu.

90+6
    Ola John si pomohl v souboji útočným faulem, hosté opět našetří při rozehrávce další vteřinky.

90+5
    Míč se hezky kroutil směrem k bráně, na malém vápně nejvýše vyskočil brankář Secco a osvobozuje svůj tým.

90+4
    Rohový kop pro domácí.

90+3
    Hosté se snaží o časté kouskování hry. Nyní zcela mimo hru zůstává ležet na trávníku Tiago Gomes.

90+2
    Žlutou kartu dostává João Silva (CD Feirense).

90+2
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Edinho, přichází João Silva.

90+1
    Ve druhém poločase se nastaví sedm minut!

90
    Žlutou kartu dostává Caio Secco (CD Feirense).
    89. Fábio STURGEON - 0:1

89
    Feirense právě vstřelilo branku!
    Šok pro domácí. Hosté využívají další rychlý protiútok, když nejprve byl FÁBIO STURGEON čistě zastaven, ale míč se k němu vrátil a poté přesnou střelou propálil Douglase.

88
    Zbývá přibližně posledních pět minut i s nastavením, domácí jsou nadále v drtivém tlaku.

87
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Rafael Crivellaro, přichází Tiago Gomes.