Slovácko – Olomouc 3:2 (kon.) | Zlín – Ostrava 3:3 (kon.)
SK Sigma Olomouc
Úterý 21.08.2018, 10:15 • Kunovice • Juniorská liga – Morava • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:07:31)

Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 4:9.

Je konec. Slovácko nakonec vyhrálo 3:2 a získalo tři body do tabulky. Začátek utkání sice byla Sigma velmi nebezpečná, ale nakonec to byli domácí, kteří se dostali do vedení, když se ve 24. minutě prosadil David Machalík. Druhá část první půle už byla v moci Slovácka. Do druhého poločasu se šlo opět aktivně a v 56. minutě se prosadil domácí Kubala, který to zopakoval i o devět minut později a vypadalo to na snadnou výhru domácích. Ovšem v 68. minutě snížil po velké chybě Baďura a sedm minut před koncem přidal druhou branku Sigmy její kapitán Zifčák. Nakonec byl k vidění dramatický konec, ve kterém už ale branka nepadla.

90+1

90+1
    Slovácko získalo autové vhazování na své polovině a už to vypadá, že dnes zůstanou tři body doma.

90+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Konec utkání je tak nakonec velmi dramatický a hra se přelévá z jedné strany na druhou.

89
    Nyní se útočník Sigmy dostal do šance, ovšem ve vápně upadl a dožadoval se penalty, ale rozhodčí nechal hru plynout.

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Surzyn, přichází Nízký.
    87. Mandous předvedl skvělý zákrok.

87
    Do obrovské šance se nyní dostal domácí hráč a fanoušci už viděli míč v síti, ovšem Aleš Mandous předvedl skvělý zákrok!

86
    Následný roh ovšem nic vážnějšího nenabídl, ale u míče je stále Slovácko.

85
    Ovšem následný centr byl zblokován obranou Olomouce, ale nakonec Slovácko získalo rohový kop.

84
    Nyní ale Slovácko získalo volný kop z pravé strany.
    83. Pavel ZIFČÁK - 3:2

83
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Ovšem pozor! Hosté dávají druhou branku a nyní je to jen o gól! Kapitán Sigmy PAVEL ZIFČÁK se nenápadně dostal k míči za obranou Slovácka a svou střelou překonal brankáře Trmala.

83
    Po nákopu na polovinu hřiště se domácí hráč provinil faulem a u míče tak je opět Sigma Olomouc.