Benešov – Jirny 2:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Dobrovice 1:1 (4:3 po pen.)
Králův Dvůr – Brozany 1:1 (4:5 po pen.) | Olympia Radotín – Živanice 1:1 (3:5 po pen.) | Ústí n/O – Litoměřicko 2:0 (kon.)
Velvary – Převýšov 5:2 (kon.) | Vltavín – Písek 2:3 (kon.) | Zápy – Vyšehrad 2:0 (kon.)
FK Benešov
2:0 (1:0)
SK Viktorie Jirny
Středa 22.08.2018, 18:00Česká fotbalová liga • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:55:53)

Je konec. Benešov nakonec dnes zvítězil 2:0 nad soupeřem Viktorie Jirny. Prvních deset minut byly Jirny velmi aktivní, ale nedostali se do žádné velké šance. Poté už hru ovládal a řídil Benešov, který se ve 36. minutě dostal do vedení, když se k přímému kopu postavil Pavel Čapek a nádhernou střelou přes zeď poslal míč do levé šibenice. Ve druhém poločase se hosté snažili o vstřelení srovnávací branky, ale následně se tak domácí dostávali do protiútoků, který využili až minutu před koncem, když se se štěstím prosadil Martin Turek.

90+2

90+1
    Zakončení hostů skončilo pouze vedle domácí brány a Tetour tak má další odkop od své svatyně.

90
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Čapek, přichází Srb.
    89. Martin TUREK - 2:0

89
    Benešov právě vstřelil branku!
    Už to vypadalo na další neproměněnou velkou šanci, ale nakonec je to gól a Benešov vede 2:0! MARTIN TUREK se dostal k míči ve vápně a s tečí hostujícího obránce dává rozhodující gól!

88
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Hampl, přichází Balata V..

87
    Poté přišel faul ze strany hostů a za následné řeči dostal žlutou kartu Martin Klein.

86
    Domácí následně měli autové vhazování, po kterém se míč dostal až k brankáři Tetourovi, ovšem ten málem přihodil trenérovi infarkt, když nahrál přímo do protihráče, od kterého se ale balón odrazil zpátky ke gólmanovi Benešova.

85
    Opět domácí získali rohový kop na pravé straně a Zdeněk Vrňák následně držel míč u rohového praporku svým tělem.

84
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Honcharenko, přichází Kupriianov.

82
    Následný roh ale nic velkého nepřinesl, ovšem u míče je opět Benešov.

81
    Následně se Benešov dostal do protiútoku, ale přihrávka Brokeše byla zblokována a následuje rohový kop.

80
    Jirny deset minut před koncem drží míč ve své moci, ale nemohou se dostat do vápna a pokud jo tak jako nyní skončí míč po centru jen v moci Tetoura.

79
    Co Benešov nepromění za to může přijít trest! Opět se domácí hráč dostal do zakončení uvnitř vápna naprosto osamocen, ale napálil jen brankáře Kafku!

77
    Hosté se snaží ve druhém poločase o vstřelení branky, ovšem Benešov je pár metrů před svým vápnem velmi pečlivý a nepustí soupeře do žádné střely.