Benešov – Jirny 2:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Dobrovice 1:1 (4:3 po pen.)
Králův Dvůr – Brozany 1:1 (4:5 po pen.) | Olympia Radotín – Živanice 1:1 (3:5 po pen.) | Ústí n/O – Litoměřicko 2:0 (kon.)
Velvary – Převýšov 5:2 (kon.) | Vltavín – Písek 2:3 (kon.) | Zápy – Vyšehrad 2:0 (kon.)
po penal. (4:5)
FK Králův Dvůr
1:1 (0:1)
SK Sokol Brozany
Středa 22.08.2018, 18:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 16. kolo

Domácí fotbalisté nevstoupili do tohoto zápasu dobře, hráli pasivně a inkasovali jako první. Krátce před půlhodinou hry poslal hosty do vedení Benda. Králův Dvůr ale zlepšil hru, vytvářel si šance, a jednu z nich proměnil Procházka. Jeho branka byla v základní hrací době poslední, a tak se kopaly pokutové kopy. Ty vyšly lépe hostům, kteří vyhrávají na penalty. (20:03:42)

Střílení penalt začíná.

Po druhém poločase je stav zápasu vyrovnaný, a tak uvidíme pokutové kopy. Jako první se prosadil hostujíc Benda, ve druhém poločase zlepšil domácí celek hru a vyrovnal Procházka. Další šance Králův Dvůr neproměnil, a tak budou následovat penalty.

90+2
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Rohový kop pro domácí, centr se snesl před branku a jeden z hráčů z bezprostřední blízkosti minul branku.