Benešov – Jirny 2:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Dobrovice 1:1 (4:3 po pen.)
Králův Dvůr – Brozany 1:1 (4:5 po pen.) | Olympia Radotín – Živanice 1:1 (3:5 po pen.) | Ústí n/O – Litoměřicko 2:0 (kon.)
Velvary – Převýšov 5:2 (kon.) | Vltavín – Písek 2:3 (kon.) | Zápy – Vyšehrad 2:0 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2:0 (1:0)
FK Litoměřicko
Středa 22.08.2018, 18:00Česká fotbalová liga • 16. kolo

Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (19:55:09)

Domácí získávají na domácím hřišti další tři body a to po vítězství 2:0 nad Litoměřickem po brankách Součka z prvního poločasu a ve druhém poločase se prosadil Lněnička a stanovil tak dnešní skóre utkání na 2:0!

90

90
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Tichý, přichází Smíšek.

89
    Verner chycen v ofsajdové pasti.

88
    Žlutou kartu dostává Šlehofer (FK Litoměřicko).

87
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Pazdera, přichází Brabec.

87
    Šimkovský dostal příliš dlouhý míč, který končí autem pro domácí. Vypadá to že hosté nemají síly na závěrečný tlak.

84
    Žlutou kartu dostává Šustr (FK Litoměřicko).

84
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Mory.

83
    Rohový kop již domácí posílají z jejich pohledu do bezpečí.

82
    Proti ráně Husenského z dálky se teď skvěle vytáhl domácí brankář když ji vyrazil krásným zákrokem na rohový kop!

81
    Rohový kop si hosté již pohlídali a znovu myslí na útok.

81
    A ten musel zasahovat znovu proti brejku Nikodema, tentokrát musel ránu vyrážet konečky prstů na rohový kop!