Benešov – Jirny 2:0 (kon.) | Domažlice – Štěchovice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Dobrovice 1:1 (4:3 po pen.)
Králův Dvůr – Brozany 1:1 (4:5 po pen.) | Olympia Radotín – Živanice 1:1 (3:5 po pen.) | Ústí n/O – Litoměřicko 2:0 (kon.)
Velvary – Převýšov 5:2 (kon.) | Vltavín – Písek 2:3 (kon.) | Zápy – Vyšehrad 2:0 (kon.)
SK Zápy
2:0 (2:0)
FC Slavoj Vyšehrad
Středa 22.08.2018, 18:00Česká fotbalová liga • 16. kolo

Je dobojováno! Zápy na svém hřišti potvrdily roli favorita a po přesvědčivém výkonu mohou slavit třetí výhru v sezoně. O tom nejdůležitějším se rozhodlo mezi 24. a 35. minutou, kdy se prosadili Petr Putz a Václav Svoboda. Po změně stran byl o něco nebezpečnější Slavoj, jenže mu to nestačilo ani na snížení. (21:44:40)

90+2

90+2
    Poslední závar jenom potvrdil dnešní zmar Slavoje. Z velké trmy vrmy sice vzešla střela z bezprostřední blízkosti, ovšem Frydrych ji vyrazil.

90+1
    Nastavují se 2 minuty.

90
    Josef Eliáš měl hodně času na přípravu střely z hranice vápna. Ze svého pohledu levou tyč ale netrefil.

89
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Martin Jelínek, přichází Michal Pávek.

88
    Žádný závěrečný nápor Slavoje se nekoná. Hosté si až příliš často pomáhají fauly, které je drží v defenzivě.

87
    Jeden z domácích to zkusil přímou střelou, ale horní roh branky minul o dobré dva metry.

86
    A po faulu na ose hřiště budou domácí pokračovat standardní situací zhruba z třiceti metrů.

85
    Zápy z rohu nic nevymyslely, ale aspoň ukrojily několik desítek vteřin z času, který zbývá do konce zápasu.

84
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Pavel Hašek, přichází Miroslav Novák.

83
    Jeden z domácích v těžké situaci ještě odcentroval z koncové čáry, ale stačilo to jen na zisk rohového kopu.

82
    Daniel Krejdl byl vyhnán z vápna až k praporku, kde v hodně důrazném souboji neuspěl. Míč se tak přesouvá do domácího držení.

81
    Tempo hry malinko opadlo a deset minut před koncem už to nevypadá s nadějemi Slavoje příliš dobře. Zápy v posledních minutách sice hlavně brání, ale kromě nastřeleného břevna nečelily žádné šanci.

79
    Centr ze standardní situace domácí obrana snadno zneškodnila a poté se vysvobodila odkopem za půlící čáru.

78
    Hašek zůstal po jednom ze soubojů ležet a Slavoj tak mohl postupovat po odkryté levé straně, kde už byl faul odpískán, nicméně stalo se tak v neprospěch domácích hráčů.

77
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Milan Macek.

76
    Dosud největší šance Vyšehradu! Jeden z hráčů potáhl míč přes třicet metrů a opřel se do zakončení z hranice vápna. Míč se dostal až za Frydrychova záda, ale pak narazil do břevna.