Žďár n/S – Brno 0:2 (kon.) | Brandýs n/L – Žižkov 1:4 (kon.) | Kozlovice – Znojmo 0:4 (kon.)
Přepeře – Chrudim 2:4 (kon.)
FK Kozlovice
0:4 (0:3)
1. SC Znojmo FK
Středa 22.08.2018, 18:00 • Sportovní areál Kozlovice, Přerov • MOL Cup • 1. kolo

90
    Konec zápasu. (19:49:32)

90
    Šulc ale zamířil do náruče Kadlece.

89
    Kučera před vápnem skončil na zemi, mohl za to faul domácího fotbalisty.

87
    Hra je přerušena, Chudoba zůstal ležet na zemi. Za potlesku diváků ale za pomezní lajnu odešel po svých.

87
    Štrombach se neodhodlal ke střele, Hlůže pouze vystřelil nerazantně. Kučera přesto našel Šulce, ten ale byl čistě obrán o míč.

85
    Schlber na pravé straně špatně vyhledával Matějku.

85
    Na levé straně se ale provinily faulem.

84
    Domácí hráči byli v útoku nepřesní, Čereda poté posunul na Veselého. Po jeho rozehrávce ale budou v akci pokračovat Kozlovice.

83
    Kozlovice se k první vstřelené brance nepřiblíží, byl jim odpískaný ofsajd.

82
    Mazouch z levé strany zahrával standardní situaci, hosté si ale vedli pozorně.

80
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Je tu čtvrtý gól Znojma. Nicolas Hlůže těsně za půli elegantně našel St. Hillaireho, který nabral rychlost a dolétl až do vápna. V něm sice ideálně nedostal míč na JAKUBA TEPLÉHO, který ovšem v akrobatické pozici navýšil vedení hostů.

79
    Exekuce se ujal Hlůže. Nejprve nastřelil dobře postavenou zeď domácích, jeho druhý pokus doletěl do náruče Kadlece.

78
    Chvíli na to St. Hillaire byl faulovaný a hosté budou zahrávat standardní situaci.

77
    Hlůže po otočce našel Šulce, který se dostával do vápna. Jeden z domácích fotbalistů se ho neúspěšně chtěl faulovat. Šulce to ovšem příliš rozhodilo.

76
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Kučera.

75
    Domácí jsou ve druhé půli mnohem odvážnější a chvílemi dostávají soupeře do menších problémů. Chybí jim však finální přihrávka.

75
    Tyto situace ale domácímu týmu v zápase vůbec nevycházejí.

74
    Galetka se dostal k největší šanci domácích! Ambrozek ani Malár nebyli při bránění kozlovických hráčů důrazní, než se však Galetka odhodlal ke střele, Malár ho stačil zablokovat. Je tu roh.