Žďár n/S – Brno 0:2 (kon.) | Brandýs n/L – Žižkov 1:4 (kon.) | Kozlovice – Znojmo 0:4 (kon.)
Přepeře – Chrudim 2:4 (kon.)
FK Přepeře
2:4 (0:2)
MFK Chrudim
Středa 22.08.2018, 18:00 • RTW Arena, Přepeře • MOL Cup • 1. kolo

Chrudim zvládla utkání na půdě divizního soupeře poměrně v poklidu. Již v prvním poločase získala klíčový dvoubrankový náskok a ten dokázala po změně stran pohlídat i v přestřelce, ve které zvládli domácí před 402 diváky dvakrát odpovědět na další inkasované góly. Chrudim postupuje do 2. kola MOL Cupu, ve kterém pojede do třetiligových Brozan. (19:55:45)

90

80
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Novotný, přichází Sedláček.

71
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Přestřelka pokračuje a domácí opět snižují! JAKUB SYNEK ještě vykřesal malou naději.

69
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Hosté si berou tříbrankový náskok zpět. Střídající JAKUB ŠÍPEK se prosadil po několika minutách na hřišti.

68
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Zavřel, přichází Langr.

64
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Schubert, přichází Abraham.

64
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Zezulka, přichází Peškar.

63
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vašulín, přichází Šípek.

55
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Froněk, přichází Kesner.

55
    Snaživí domácí se dočkávají aspoň čestného úspěchu. Zasloužil se o něj JAKUB KRASNICKÝ.

49
    Východočeši nepřipouští žádné komplikace a krátce po návratu z kabin přidávají třetí gól. TOMÁŠ FRONĚK se již podruhé zapisuje mezi střelce.

46

45

25
    Dva slepené góly dáváají Chrudimi klid do dalšího průběhu. Druhým úspěšným střelcem je LUKÁŠ KOPECKÝ.

24
    Žlutou kartu dostává Kopecký (MFK Chrudim).

22
    Favorit se po čtvrtině zápasu dostává do vedení zásluhou přesné střely TOMÁŠE FROŇKA.

1

FK Přepeře: Hyka – Krasnický, Sedláček, Nesvadba (C), Petřík, Novotný, Vrabec, Zezulka, Vaníček, Schubert, Synek
    Náhradníci: Peškar, Sedláček, Abraham, Majer, Vokáček

MFK Chrudim: Zíma – Hlavsa, Krištof, Froněk, Stránský, Sulík, Vašulín, Drahoš (C), Zavřel, Sixta, Kopecký
    Náhradníci: Mrázek – Vodrážka, Kesner, Mastík, Šípek, Krčál, Langr

Rozhodčí: Ginzel – Myška, Arnošt.

Miroslav Kvapil

Branky: 55. Krasnický, 71. Synek – 22. Froněk, 25. Kopecký, 49. Froněk, 69. Špíek

Karty:   24. Kopecký (CHR)

FK Přepeře: Hyka – Krasnický, Sedláček, Nesvadba (C), Petřík, Novotný (80. Sedláček), Vrabec, Zezulka (64. Peškar), Vaníček, Schubert (64. Abraham), Synek

MFK Chrudim: Zíma – Hlavsa, Krištof, Froněk (55. Kesner), Stránský, Sulík, Vašulín (63. Šípek), Drahoš (C), Zavřel (68. Langr), Sixta, Kopecký

Rozhodčí: Ginzel – Myška, Arnošt