Ajax – Dynamo Kyjev 3:1 (kon.) | Fehérvár – AEK Atény 1:2 (kon.) | Young Boys – Dinamo Záhřeb 1:1 (kon.)
BSC Young Boys
1:1 (1:1)
GNK Dinamo Záhřeb
Středa 22.08.2018, 21:00 • Stade de Suisse, Bern • Liga mistrů (předkola) • Play-off

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:58:00)

Fauly: 17:12.

Odveta se bude hrát v úterý 28. 08. na půdě stadionu Maksimir v Záhřebu a můžeme očekávat chorvatské peklo.

Je konec. Dnešní utkání nakonec skončilo asi i spravedlivou remízou, jelikož žádné mužstvo dnes nebylo o dost lepší.
    Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Mbabu, který celou akci vymyslel od poloviny hřiště a po následné přihrávce a centru z pravé strany sám zakončil. Ve 20. minutě se Hoarau dostal ke hlavičce uvnitř vápna, ovšem tu vyrazil perfektním zákrokem Zagorac. Ve 40. minutě předvedla obrana Young Boys velkou hrubku, když sice dostala do ofsajdu hostujícího útočníka, ale náběh Oršiče nezaznamenala a ten se tak dostal do samostatného úniku, který s poklidem proměnil.
    Ve druhé půli mělo Dinamo dvě obrovské šance. V 60. minutě se dostal ke střele Hajrovič, ale orazítkoval pouze levou tyč a minutu na to poslal parádní ránu Oršič, ovšem von Ballmoos předvedl skvělý zákrok.

90+3

90+3
    A opět přišla střela domácích, ale i tentokrát vedle hostující brány.

90+2
    Centr sice letěl do vápna, ale tam nepřišlo zakončení a bude to tak pouze odkop od domácí svatyně.

90+2
    Poté ale přišel faul domácího hráče a Dinamo získalo volný kop z levé strany, který bude zahrávat Oršič.

90+1
    Zagorac musel být ve střehu, jelikož se ke střele dostal Nsame, ale tu hostující brankář chytil.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Následně přišel centr domácích do vápna, ale tam byl jako první u míče brankář Zagorac.

88
    Poté ale přišel jen faul ze strany hostů, kteří se ale následně dostali k míči, ovšem nic nevymysleli.

87
    Nyní se domácí hráč provinil faulem ve středu hrací plochy u míče tak bude opět Dinamo.

86
    Guillaume Hoarau to má těžké, jelikož je velký útočník, který hraje důrazně a proto jsou mu stále pískány fauly stejně jako nyní.

85
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Olmo, přichází Šunjič.

84
    Nsame se sice dostal ke střele hlavou, ale ta nebyla nijak razantní a skončila pouze v moci brankáře Zagorace.

83
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Hajrovič, přichází Kadzior.

82
    Domácí hráč sice poslal centr do vápna z levé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího a poté vystřelil jen vedle brány Hoarau.

81
    Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Ngamaleu, přichází Nsame.

Michal Raška

Branky: 2. Mbabu (Ngamaleu) – 40. Oršič (Hajrovič)

Karty:   14. Sanogo (YBB) – 42. Theopile-Catherine (ZAG), 66. Gavranovič (ZAG)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 12:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 17:12.
    BSC Young Boys: von Ballmoos – Mbabu, Wuthrich, von Bergen (C), Benito – Fassnacht (70. Aebischer), Sow, Sanogo Junior, Sulejmani – Ngamaleu (81. Nsame), Hoarau
    Náhradníci: Wolfli – Aebischer, Bertone, Camara, Garcia, Nsame, Schick

GNK Dinamo Záhřeb: Zagorac – Stojanovič, Theopile-Catherine, Dilaver, Leovač – Ademi – Hajrovič (83. Kadzior), Olmo (85. Šunjič), Gojak, Oršič – Gavranovič (75. Budimir)
    Náhradníci: Livakovič – Budimir, Kadzior, Moharrami, Perič, Petkovič, Šunjič

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco – Roberto Alonso, Juan Yuste (vš. ESP)