Třinec – Trenčín 3:1 (kon.) | Vítkovice – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Kladno – Litoměřice 1:2 (kon.)
Zlín – Znojmo 3:2 (kon.) | Chomutov – Saryarka 4:2 (kon.) | Uh.Brod – SHKM Hodonín 5:6 (1:2 po s.n.)
Třebíč – Prostějov 2:3 (kon.) | Slavia – Sparta 2:3 (po pr.) | Nový Jičín – Kopřivnice 1:5 (kon.)
Poprad – Zvolen 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 6:7 (0:2 po s.n.) | Kolín – Nymburk 3:4 (0:1 po s.n.)
Kometa Brno – Chabarovsk 1:5 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Opava – Vítkovice U23 2:4 (kon.)
Šumperk – Přerov 2:1 (kon.) | Děčín – Bílina 5:4 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Trutnov 2:4 (kon.)
HK Poprad
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
HKM Zvolen
sk Čtvrtek 23.08.2018, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

V tretej tretine sme videli ešte tri góly. Kytnár a neskôr v 45. minúte Zuzin navýšili zvolenské vedenie na 1:4, no na konečných 2:4 upravil Takáč. Zvolen tak teda nad Popradom zvíťazil aj v druhom prípravnom stretnutí.

Ďakujeme za pozornosť. (20:10:05)

59:51
    Petráš ešte skúsil Vošvrdu prekvapiť z tesnej blízkosti, no bránku napokon netrafil.

59:10
    Macík vyviezol puk až k súperovej bránke. Tam zabrzdil a ešte chcel prihrávať, no veľmi nikoho nenašiel.

58:11
    Fabian síce dovolil Šišovskému spracovať si prihrávku, ale preniknúť smerom na bránku už nie. Popradčania potom puk vyhodili.

57:51
    Popradčania sa budú ešte v závere tretiny brániť. Marek Zagrapan dostáva dve minúty za krosček.

56:39
    Paločko potiahol útok po ľavom krídle a snažil sa medzi kruhmi nájsť Koyša, ktorý si síce vytváral priestor, no dostatočné to nebolo.

55:35
    Lušňák prihrávkou naslepo hľadal pred bránkou Vandasa. Puk šiel akosi poza Vošvrdu a popradský brankár už bol z toho poriadne zmätený.

54:22
    Presilovku napokon budú hrať Zvolenčania. Martančík dostáva dve minúty za sekanie, Paukovček za hrubosť a len jeden hosťujúci hráč, konkrétne Petráš si odsedí dve minúty za hrubosť.

54:22
    Erving strieľal švihom od modrej čiary. Puk sa odrazil od zadného mantinelu a ešte sa snažil Paukovček dorážať. Pred bránkou potom vznikla menšia strkanica a bude sa aj vylučovať.

53:41
    Heizer prihral Paločkovi do dobrej šance. Paločko strieľal bekhendom spomedzi kruhov a za Babikom zazvonila ľavá tyčka!

53:15
    Fabianova unikla prihrávka do stredného pásma, a tak sa museli Popradčania s pukom vrátiť dozadu.

52:18
    Petranovi nevyšla prihrávka od modrej čiary. Na hokejky si ju spracovali Zvolenčania a oslobodili sa.

51:25
    Presilová hra pre Poprad. Adam Drgoň dostáva dve minúty za podrazenie.

51:05
    Poprad dal gól!
    Popradu sa podarilo streliť druhý gól a ešte tu aká-taká šanca na vyrovnanie je. SAMUEL TAKÁČ individuálne prenikol po ľavom krídle, namieril si to pred brankára a bekhendom mu nasadil jasličky.
    Asistencia: Matúš Paločko.

50:37
    Erving si šikovne nakorčuľoval pred bránku a počkal si na prihrávku od Zagrapana. Napokon ju aj dostal, no preskočila mu cez hokejku a do zakončenia tak rozhodne pokračovať nemohol.

49:47
    Fabian sa z pravej strany presunul na os ihriska a napokon aj švihom vystrelil. Mieril však vysoko ponad bránu.

49:14
    Andrisíkova strela spomedzi kruhov vyletela vysoko na plexisklo. V hre sa však pokračovať môže.

48:37
    Takáč vnikol s pukom do pásma po pravej strane a snažil sa vystreliť. Strela bola zblokovaná a puk vyletel na ochrannú sieť.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 10. Abdul, 52. Takáč (Paločko) – 2. Demkov (Lušňák, Vandas), 32. Šišovský (Andrisík), 41. Kytnár (Šišovský), 45. Zuzin (Šišovský)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Fabian (C), Salija, Karlsson, Petran (A), Ťavoda, Erving, Semaňák – Koyš, Mlynarovič (A), Macík – Bondra, Zagrapan, Abdul – Martančík, Paukovček, Bjalončík – Paločko, Heizer, Takáč
    HKM Zvolen: Babik (Tomek) – Drgoň, Hraško, Růžička, Pöyhönen, Roman, Ulrych, Dubina – Šišovský, Kytnár (C), Zuzin (A) – Vandas, Lušňák (A), Demkov – P. Halama, Holovič, Petráš – Magdolen, M. Halama, Andrisík

Rozhodčí: Snášel – Šoltés, Hanzel