Olomouc – Vladivostok 4:2 (kon.) | Kobra – Slavia 2:6 (kon.) | Motor ČB – Füchse 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Saryarka 3:1 (kon.) | Břeclav – SHKM Hodonín 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
Banská Bystrica – HC Slovan 4:3 (kon.) | Řisuty – Letňany 4:5 (kon.) | Villach – K. Vary 2:6 (kon.)
HC Olomouc
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Admiral Vladivostok
Pátek 24.08.2018, 16:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy

54:29
    Vladivostok si svou aktivitou vynutil faul. Nedovoleně si počítal Laš (OLO) a odchází na dvě minuty za držení protihráče.

51:58
    Olomouc si nyní nepohlídala střídání a rozhodčí odpískali příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jergl (OLO).

48:23
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kozlovskij – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

47:16
    Jakovlev (VLD) ve středním pásmu podrazil rozjíždějícího se Matiaška a odchází pykat na trestnou lavici.

44:48
    Staňkův průnik u mantinelu nedovoleně zastavil Antropov (VLD) a poskytuje Olomouci dvouminutovou přesilovou hru.

39:49
    Ondrušek (OLO) se ve vlastním pásmu snažil rychle odehrát puk, ale poslal ho mimo ledovou plochu, takže míří pykat na trestnou lavici.

38:20
    Burian (OLO) se v útočném pásmu provinil vysokou holí a odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Vladivostok dostává šanci na vyrovnání.

32:14
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Feoktistov – 2 min., zdržování hry / úprava výstroje).

27:11
    Kohouti byli v další šanci faulováni, Ugolnikov (VLD) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za nedovolené bránění.

21:06
    Vladivostok se nepohodl při střídání a je mu odpískáno příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Trest odpyká Voronin (VLD).

18:02
    Stav utkání se málem znovu měnil. Burian křižnou přihrávkou hledal Ostřížka, ten, faulován, zakončil pouze do gólmana. Antropov (VLD) od rozhodčích dostává dvě minuty za sekání a Kohouti budou hrát druhou přesilovou hru.

14:07
    První přesilová hra i pro hosty – Jaroměřský (OLO) dostává od rozhodčích dvě minuty za podražení.

09:51
    Konkov (VLD) si počínal nedovoleně a obdržel dvě minuty za sekání. První přesilová hra pro Kohouty v dnešním utkání.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 18. Holec (Jergl), 19. Ostřížek (Káňa), 47. Ondrušek (Burian, Káňa), 59. Ostřížek (Káňa, Ondrušek) – 4. Konkov (Djakov, Vicharev), 39. Vicharev (Serebrjakov)

HC Olomouc: Konrád (Hasala) – Škůrek, Vyrůbalík, Švrček, Ondrušek, Jaroměřský, Staněk, Dujsík – Jergl, Knotek, Holec – Ostřížek, Káňa, Burian – Skladaný, Kolouch, Laš – Podlaha, Mráz, Matiaško
    Admiral Vladivostok: Krasotkin (21. Serebrjakov) – Miščenko, Tatalin, Djakov, Ugolnikov, Kozlovskij, Antropov, Taratunin, Patrikejev – Koňkov, Vicharev, Butuzov – Glazačev, Mereskin, Voronin – Feoktistov, Strelcov V., Strelcov A. – Černikov, Jakovlev, Skorochodov

Rozhodčí: Obadal, Kika – Bryška, Hanzlík