Ostrava – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Příbram – Pardubice 1:1 (6:7 po pen.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 2:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (1:0)
FC Hradec Králové
Pátek 24.08.2018, 14:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • Celostátní liga staršího dorostu • 3. kolo

90+1
    Konec zápasu. (15:56:05)

90+1
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    To je neuvěřitelné! Dynamo ve druhé půli mělo první střelu na bránu, po které nejspíš rozhodne celý zápas. Odražený míč se dostal k MATUŠKOVI, který nekompromisně prostřelil Bráta. Domácí se trefují prakticky z ničeho.

90
    Z něho nic nebylo a blíží se konec utkání.

89
    Dynamo faulovalo u zámezí a přijde centr do vápna.

88
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Je srovnáno! Z úhlu přišla střela a Kerl vyrazil jen před sebe. K hlavičce se dostal DAVID DOLEŽAL, který protlačil míč u tyče.

85
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Míka, přichází Carda.

83
    Nepřesná přihrávka Hradce, čas se hostům krátí.

81
    Další útočné snažení zastavil hradeckým ofsajd.

78
    Další zákrok Kerla, nyní si doletěl pro vysoký míč.

75
    Nadále pokračuje dobývání budějovické branky. Hradec má v posledních minutách navrch, Dynamo odolává.

72
    Těžký zákrok pro Kerla, nyní podržel domácí tým.

70
    Žlutou kartu dostává Nemšovský (FC Hradec Králové).

68
    Další přetažený centr Hradce, hosté jsou v předfinální fázi zatím neproduktivní.

66
    Ardamicovi se nepovedla rozehrávka a míč skončil v zámezí.

64
    Po přímém kopu zakončoval Míka, ale střela neměla patřičnou razanci.

62
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Skála, přichází Sedlák.

60
    Do samostatného brejku z pravé strany se dostával Pařízek, ale na poslední chvíli mu soupeř odkopl míč a je z toho pouze roh.