Marítimo – Chaves 2:1 (kon.)
CS Marítimo
2:1 (0:1)
GD Chaves
Pátek 24.08.2018, 21:30 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 3. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (23:32:27)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:9.

A je dobojováno. Neuvěřitelný závěr pro domácí hráče, kteří dokázali otočit utkání, během dvou minut. Hned od začátku druhého poločasu začali domácí hrát jinou hru, než v předchozím. Sice stále pokračovali střely z poměrně velkých vzdáleností, avšak už přišli i střely na bránu. Utkání mohlo být vyrovnané již v 69. minutě, ale Edgar Costa trefil pouze tyč. Tomu však nemusí vadit, jelikož v 91. minutě vyrovnal nádhernou střelou pod břevno Barrera a následně po rohovém kopu otočil utkání hlavičkou Africo. Hosté si bohužel ze stadionu nic neodváží, pouze smutek.

90+5
    90+3. Lucas ÁFRICO - 2:1

90+3
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné, co se momentálně děje na hřišti! Po přímém kopu se odrazil míč na rohový kop. Po rohovém kopu letěl míč doprostřed brankoviště, kde nejvýše vyskočil LUCAS ÁFRICO a nádherně míč umístil do pravého rohu.

90+3
    Žlutou kartu dostává Bruno Gallo (GD Chaves).

90+3
    Ještě je tu přímý kop, pro domácí.
    90+1. Leandro BARRERA - 1:1

90+1
    A je vyrovnáno!! Po autovém vhazování přišla přihrávka na LEANDRA BARRERU, který udělal skvělý pohyb a zmátl tak obránce, a poté už měl před sebou pouze brankáře, kterého snadno nad střelil.

87
    Žlutou kartu dostává Fábio China (CS Marítimo).

86
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Stephen Eustáquio, přichází Nuno André Coelho.

84
    Domácí dostali výhodu přímého kopu, který měl namířeno na přední tyč, odtamtud však pouze nepřesná hlavička, letěla vedle levé tyče.

83
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Danny, přichází Ibson.

82
    Žlutou kartu dostává Stephen Eustáquio (GD Chaves).

79
    Domácí se stále snaží vyrovnat. Edgar Costa si zpracoval odražený míč a následně vystřelil. Střela, však letěla vysoko nad.