West Bromwich Albion
Pátek 24.08.2018, 20:45Anglická Championship

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Těším se na Vás zase příště. Hezký zbytek pátečního večera. (22:44:31)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:8. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:11.

Zápas nám skončil. West Bromwich odchází z dnešního zápasu poražen. Rozhodující moment zápasu nastal v první minutě nastaveného času druhé půle. Daniel Ayala byl dostatečně důrazný a pohotový a zajistil domácímu týmu cenné tři body v honbě za postupem do Premier League. Middlesbrough tak začalo tuhle sezonu velmi dobře, když po pěti kolech má na svém kontě již 13 bodů a momentálně se dostává do čela druhé ligy.

90+5

90+5
    Co nevidět sudí tento zápas ukončí. Domácí fanoušci jsou po pozdním a důležitém gólu ve varu.

90+4
    Hegazi hlavičkoval mimo tři tyče a Randolph si teď dá s odkopem načas.

90+3
    Žlutou kartu dostává Bešič (Middlesbrough FC).

90+2
    West Bromwichi už moc času na vyrovnání nezbývá.

90+1
    Middlesbrough právě vstřelil branku!
    Tak přece jsme branku dneska už viděli. Domácí udeřili v pravý čas. V první minutě nastaveného času Bešič poslal vysoký míč do pokutového území, kde si jej zpracoval DANIEL AYALA, odstavil si tělem protihráče a levačkou poslal míč na vzdálenější tyč. 1:0 pro Middlesbrough.
    90+1. AYALA - 1:0

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Probíhá nám poslední minuta základního hracího času a záložník Clayton si to mířil kupředu. Byl však nedovoleně zastaven Bruntem.

89
    Randolph zachytil dlouhý míč z nohou hráče West Bromwiche a přerušil tak akci. Nyní čeká na to, až jeho spoluhráči se přesunou dopředu.

88
    Shotton poměrně dlouho čekal s autovým vhazováním, až mu spoluhráči naběhnou do pozic, kam chce.

87
    Hugill velmi tvrdě došlápl Morrisona. Tohle byl velmi ostrý zákrok.

86
    Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Braithwaite, přichází McNair.

85
    Hosté po rychlém průniku Brunta po straně vybojovali rohový kop, který však nevyřešili ideálně. Právě Brunt to pak zkoušel střelou z dálky, ale přestřelil.

83
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Gayle, přichází Robson-Kanu.