Standard – Sint-Truiden 3:2 (kon.) | Antverpy – Cercle Brugge 1:0 (kon.) | Mouscron – Eupen 0:1 (kon.)
Charleroi – Kortrijk 0:2 (kon.)
Standard Lutych
3:2 (1:1)
Sint-Truiden VV
Sobota 25.08.2018, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická liga • 5. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký sobotní večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:28:28)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 11:2. Rohy: 9:1.

Je dobojováno a na stadionu může propuknout tříbodová oslava. Už to ale s Lutychem vypadalo všelijak, neboť od 69. minuty prohrával po gólu Yohana Boliho 1:2 a nemohl se dostat ke kloudnější akci. Jenže v 80. minutě přišlo z hlavy Christiana Luyindamy Nekadia vyrovnání, které rozpoutalo velký tlak Standardu. Ten vyvrcholil v nastaveném čase, kdy se za obranou zjevil Renaud Emond a nadvakrát dostal míč za brankovou čáru. Lutych tak na poslední chvíli otočil výsledek, vyhrál 3:2 a stále tak drží neporazitelnost.

90+8

90+7
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Renaud Emond, přichází Zinho Vanheusden.

90+6
    Domácí budou ještě jednou střídat, už je to ale pouze situace na krátké zdržování

90+5
    Ochoa má míč pod sebou a krátkém poležení si bude rozehrávat co nejdál od vlastní branky.

90+4
    Tohle už pro domácí vypadá nadějně, naopak hosté musí hodně pospíchat.
    90+3. Renaud EMOND - 3:2

90+3
    Standard právě vstřelil branku!
    Standard se dočkal, tlak přinesl své ovoce. Po přihrávce za obranu se k míči dostal RENAUD EMOND, jeho první střela sice skončila na tyči, ale dorážku už zvládl přes obránce procedit za brankovou čáru!

90+3
    Po přerušení hry navíc odkopl míč a Elton Acolatse byl potrestán žlutou kartou.

90+2
    Přesto i oni vyráží do brejků, jako nyní Acolatse. Ten však byl ubráněn a do zakončení se nedostal.

90+1
    Domácí finišují, rádi by urvali všechny body. Sint-Truiden se pouze brání.

90
    Bude se nastavovat šest minut.

89
    Rozhodčí si nechal u videa zkontrolovat spornou situaci v pokutovém území hostů, dozvěděl se, že o faul se nejednalo a bude se rozehrávat od Steppeho branky.

88
    Centr, prodloužení k zadní tyči a následný obranný odkop. Pro tuto chvíli se hosté ubránili.

88
    Rohový kop pro Lutych.

87
    Hosté se po delší době dostali alespoň za polovinu, akce skončila nedovoleným zákrokem Tomijasa.

86
    A další pokus domácích o zvrat. Po centru z pravé strany hlavičkoval Emond, ale ani on Steppeho branku netrefil.