D. Benešov – Líšeň 2:3 (kon.) | Rýmařov – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Vyškov – Petřkovice 3:0 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
2:1 (1:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 25.08.2018, 16:30 • Fotbalový areál SK Jiskra Rýmařov, Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:37:12)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 8:4.
    Střely mimo: 6:4.
    Rohy: 5:5.
    Ofsajdy: 2:5.
    Fauly: 14:24.

Je konec. Rýmařov nakonec zvítězil nad Frýdkem-Místkem 2:1 a je třeba dodat, že zaslouženě. Hosté si dnes nevěděli rady a domácí tým předvedl rozhodně lepší hru.
    Už ve 2. minutě se domácí dostali do vedení, když se obrana hostů dopustila chyby, po které se středem dostal do zakončení Nikolas Tilkeridis a zakončil přesně k levé tyči. Následně se Rýmařov dostával do šancí a v útoku je velmi nebezpečný. Zatím jediná, ale obrovská šance Válcoven se naskytla ve 39. minutě, ovšem ani jedna ze tří střel nezamířila do branky, jelikož se předvedl gólman Kameník.
    V 59. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení, když se podruhé trefil Nikolas Tilkeridis. O dvě minuty později sice přišla odpověď, když se prosadil hlavou Nikolas Šumský, ale následně se Frýdek-Místek nemohl ani dostat do nějaké větší šance, zatímco Rýmařov stále útočil. Ke konci ještě Varadi dostal červenu kartu po druhé žluté.

Dnešní utkání sledovalo 310 diváků.

90+1

90+1
    Ovšem centr z levé strany odhlavičkoval jen hostující obránce.

90
    Frýdek-Místek ještě získal rohový kop z levé strany.

90
    Střela domácího hráče z velkého úhlu skončila jen v zámezí.

89
    Poté se Strnad provinil faulem ve středu hrací plochy a Rýmařov je blízko třem bodům.

88
    Šumský ukázal svou vytříbenou techniku, když si obehrál hráče ve vápně, ale následná střela byla zblokována.

87
    Rýmařov kontroluje konec utkání a drží míč ve své moci.

86
    Velička prohrál souboj a Rýmařov tak získal autové vhazování.

85
    Střela Navrátila ovšem skončila jen v moci Mrozka.

85
    Následně Rýmařov získal přímý kop z velmi dobré pozice.
    84. Červená karta po 2. žluté

84
    Tohle už je pro Frýdek-Místek velká komplikace, jelikož útočník hostů Adam Varadi dostal druhou žlutou kartu a přichází tak červená, když dohrál protihráče ve středu hrací plochy.

83
    Švrček nyní poslal k zemi Horáka a Rýmařov tak získal další volný kop.

82
    Následně se pokoušel dostat do zakončení Varadi, ale zfauloval pouze brankáře Kameníka.

81
    Rýmařov se opět dostal ke střele, ale pokus Dydowicze skončil jen v moci Mrozka.

Michal Raška

Branky: 2. Tilkeridis, 59. Tilkeridis – 61. Šumský

Karty:   19. Harazin (RYM) – 24. Varadi (FRM), 28. Ciesarík (FRM), 42. Strnad (FRM), 47. Gomola (FRM)   84. Varadi (FRM)

Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 14:24.
    SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Navrátil, Furik J. (C) (74. Piroška), Dydowicz, Furik M., Kocúr (53. Horák), Tilkeridis, Ondruška (55. Šupák), Hleba, Kolísek
    Náhradníci: Baroš – György P., Němec, Piroška, György R., Šupák, Horák

FK Frýdek-Místek: Mrozek – Švrček, Literák (C), Bialek, Ciesarík – Mrkvička (66. Dendis), Hruška (74. Velička) – Strnad, Šumský, Smékal (46. Gomola) – Varadi
    Náhradníci: Mucha – Farský, Vokoun, Dendis, Kutáč, Velička, Gomola

Rozhodčí: Vlastimil Ogrodník – Luboš Drozdy, Stanislav Volek