Ural – Groznyj 2:1 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 1:1 (kon.) | Spartak – Dynamo 2:1 (kon.)
FK Spartak Moskva
2:1 (2:0)
Dynamo Moskva
Sobota 25.08.2018, 18:00 • Otkrytie Arena, Moskva • Ruská Premier Liga • 5. kolo

My se s Vámi loučíme a přejeme Vám krásně strávený večer, ideálně u dalšího on-line přenosu z naší produkce. Na shledanou. (19:59:33)

Dnešní zápas měl spravedlivého vítěze. Dinamo sice v druhé poločase hrálo úžasný fotbal, ale zejména díky obrovské chybě ve 4.minutě a následné penaltě si ze stadionu Spartaku neodnáší ani bod. Druhý gól Spartaku vsítil ve 13.minutě Melgarejo. Jedinou odpověď ke které se Dinamo zmohlo byl úžasný gól z půli hřiště v 82.minutě od Rykova.

90+3

90+3
    Promés vsítil gól, který nakonec kvůli ofsajdu není uznaný. Už mohlo být rozhodnuto, ale teď zřejmě bude mít Dinamo poslední šanci vyrovnat.

90+2
    Zblokovaná střela Tetteha nedělala brankáři domácích Maximenkovi větší problém.

90+1
    Dinamo bude mít možnost centru. Všichni hráči běží do vápna hlavičkovat.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Až teď Dinamo získalo míč a podívá se do útoku. Jedna z posledních šancí na vyrovnání tohoto úžasného derby!

89
    Roh se sice obráncům povedlo odvrátit, Spartak však stále zůstává na balonu a získává tak cenný čas.

88
    Roh pro Spartak. Domácí pochopitelně nikam nespěchají.

87
    K velmi dobře mířenému centru si vyskočil domácí brankář, která ho dokázal s trochou štěstí vyboxovat ven z šestnáctky.

86
    Luís odchází za bouřlivého potlesku. Nahradí ho Adriano.

84
    Na hráčích Dinama je teď vidět úžasná obětavost s jakou se pouští do skluzů a osobních soubojů.

83
    Ze Luis stál na konci rychlého brejku, avšak předběhl míč, takže do útoku se opět dostane Dinamo. Tohle hráče Spartaku ještě může mrzet.
    82. Vladimir RYKOV - 2:1

82
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo něco neskutečného! VLADIMIR RYKOV nachytal soupeřova brankáře takzvaně na švestkách a z vlastní půle vsítil jeden z nejúžasnějších gólů. Spartak se může začít bát o výsledek.

81
    To samé se však povedlo jednomu z hráčů Dinama, který opět zakládá rychlý protiútok.

80
    Lucenko vystihl přihrávku hostů a už pádí dopředu.

79
    Hráči Dinama po sérii hlavičkových soubojů opět získávají míč!

Libor Kokoška

Branky: 4. Promes (pen.), 13. Melgarejo – 82. Rykov

Karty:   43. Rasskazov (SPM), 63. Zobnin (SPM) – 27. Rykov (DMO), 34. S. Sow (DMO), 50. Tetteh (DMO)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 5:0. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:13.
    FK Spartak Moskva: Maximenko – Melgarejo, Džikija, Gigot, Rasskazov – Promes, Glušakov (C) (61. I. Popov), Fernando, Zobnin, Samedov (75. Timofejev) – Luís (86. L. Adriano).
    Náhradníci: Rebrov – L. Adriano, Hanni, D. Kombarov, Kutěpov, Petković, I. Popov, Pedro Rocha, Timofejev.

Dynamo Moskva: Šunin (C) – Kozlov (19. Holmén), Rykov, T. Šunjić, Rausč – S. Sow, Tetteh, Pančenko (65. J. Markov), Černych – Joãozinho, Lucenko.
    Náhradníci: Leščuk – Holmén, Lipovoi, J. Markov, Morozov, Moskvičev, Sosnin, Temnikov.

Rozhodčí: Turbin – Bogdanov, Petrosyan