W. Brémy – Hannover 1:1 (kon.) | Düsseldorf – Augsburg 1:2 (kon.) | Freiburg – Frankfurt 0:2 (kon.)
Hertha – Norimberk 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 2:1 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 2:0 (kon.)
SC Freiburg
0:2 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 25.08.2018, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 1. kolo

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (17:32:26)
    Nicolai Müller už druhou sezónu v řadě obstaral vůbec první sobotní trefu ligy!

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 10:7. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:12.

Je dobojováno. Adi Hütter svou soutěžní premiéru na lavičce Eintrachtu Frankfurt zvládl na jedničku, jeho svěřenci si připsali cennou venkovní výhru na hřišti Freiburgu. Domácí přitom byli minimálně v prvním poločase aktivnějším týmem, na pozornou obranu Eintrachtu v čele s debutujícím gólmanem Frederikem Rönnowem ale nevyzráli. Definitivní úder domácím zasadil Sébastien Haller svým pojišťujícím gólem deset minut před koncem.

90+7

90+7
    Danny Blum v hlavičkovém souboji s Frantzem pro jistotu zahrál balon do zámezí, domácí tak budou zahrávat ještě jeden roh.

90+5
    Frantzova kolmice adresovaná Terrazzinovi byla příliš prudká a balon skončil až u Rönnowa, jenž bez váhání poslal míč zpět na útočnou polovinu.

90+4
    Carlos Salcedo našel na útočné polovině volného Sébastiena Hallera, který si navedl míč k pravé postranní čáry a nikam se s ním nežene.

90+2
    Freiburští fotbalisté poté měli k dispozici další rohový kop, ani tentokrát ale ze standardní situace Rönnowa vůbec neohrozili.

90+1
    Pascal Stenzel poslal další dalekonosný míč směrem do pokutového území, odkud se ale Frantzovi nepodařilo zakončit podle představ.

90
    Druhý poločas bude hned o šest nastavených minut delší!

89
    Nyní už to ze strany domácích vypadalo nadejně, po obranném zákroku Evana N'Dicky bude Freiburg zahrávat rohový kop.

88
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Mijat Gaćinović, přichází Danny Blum.

86
    Dalekonosný nákop Marca Terrazzina v pokutovém území odvrátili bránící hráči Frankfurtu do bezpečí, domácí se na podmáčeném trávníku nemohou dostat k souvislé kombinaci.

85
    Nákop Mijata Gaćinoviće na útočné polovině nikoho v bílém dresu nenašel, to ale srbského středopolaře příliš mrzet nemusí. Eintracht dělí už jen něco přes pět minut od vytouženého vítězství...

83
    Domácí střídačka ještě reklamovala ruku jednoho z hráčů Eintrachtu, a tak se celá situace ještě kontrolovala u videa, Hallerův gól ale platí.
    82. Sébastien HALLER - 0:2

82
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Ne, domácí naopak sami inkasovali a zdá se, že je rozhodnuto! Jonathan de Guzmán po rychlé protiakci Eintrachtu šikovně sklepl míč pro SÉBASTIENA HALLERA, jenž si připravil míč na střelu a poté nekompromisně překonal Schwolowa.