Jenisej – Samara 1:0 (kon.)
FC Jenisej Krasnojarsk
1:0 (1:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Pondělí 27.08.2018, 16:30 • Stadion Geolog (Tyumen') • Ruská Premier Liga • 5. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:12. (18:28:27)

Je konec! Dnešní utkání dvou nováčků nakonec rozhodla jediná branka, kterou vsítil domácí Kosťukov. Samara si tento zápas zkomplikoval sama, neboť se nechal vyloučit středopolař Lanin. I tak měli hosté ve druhém poločase více ze hry, avšak ke kýžené vyrovnávací brance se nakonec nedostali. Dnešní utkání nebylo zrovna oku lahodící, i tak jsme ale sledovali zajímavou bitvu, která skončila lépe pro Krasnojarsk, jenž si připisuje úvodní vítězství novém ročníku.

90+4

90+3
    Co scházelo! Najednou měl hodně času Kannunikov, který mířil kousek vedle šibenice. Domácí přežili infarktový moment!

90+3
    Hosté se hodně rychle dostali s míčem na útočnou polovinu, tentokráte se Denisov postará o provedení dalekonosného autu.

90+2
    Ve srážce dvou hráčů si nakonec nedovoleně počínal zkušený Denisov, který tak přichystal standardku pro soupeře.

90+1
    Ogude zkusil zaútočit středem hrací plochy, jenomže mu uskočil míč daleko od kopačky. Posléze daleko nedošla ani Samara.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Jenisej i nadále drží hubené vedení, do konce nezbývá už moc času.

88
    Další centrovaný balón odvrátil pozorný Dugalić, který ještě posléze zachraňoval situaci ve vlastním pokutovém území.

87
    Domácí se snaží kouskovat hru, což jím zatím plně vychází. Taktickým faulem si pomohl Zotov, který u středového kruhu fauloval Burlaka.

86
    Žlutou kartu dostává Alexandr Kutin (FC Jenisej Krasnojarsk).

84
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Nikita Čičerin, přichází Sjarhej Kornilenko.

83
    Jurčenko opět sevřel míč do své náruče, následně si dával s provedením výkopu hodně načas. Nakonec tato prodleva nebyla za žlutou kartu.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. V souboji dvou nováčků stále vede Jenisej, která si ale hodně zahrává.

81
    Krasnojarsk se v posledních minutách jenom brání. Ač Samara hraje v početní nevýhodě, i přesto má výraznou územní převahu.

80
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Michail Kosťukov, přichází Maxim Semakin.

79
    Gricajenko je v posledních vteřinách hodně vidět, nyní na útočné polovině fauloval Baškirova. Samara okamžitě rozehrála.

78
    Opět se nehraje, tentokráte si na zeleném pažitu ustlal domácí Dugalić, který ale bude moci pokračovat ve hře. Jurčenko bude rozehrávat.