Sevilla – Villarreal 0:0 (kon.) | Girona – Real Madrid 1:4 (kon.) | Levante – Celta Vigo 1:2 (kon.)
Ath. Bilbao – Huesca 2:2 (kon.)
Levante UD
1:2 (0:2)
Celta de Vigo
Pondělí 27.08.2018, 20:15 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencie • Španělská LaLiga • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (22:15:34)

Statistiky:
    Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 5:8. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:8.

Dnešní utkání sledovalo 21122 diváků.

Celta de Vigo má tak po dvou kolech čtyři body a v tabulce je po dvou kolech šestá, nejspíše ji však ještě přeskočí Huesca nebo Athletic Bilbao. Levante po prvním vítězném zápase proti Betisu tentokrát bez bodu a je desáté.

Duel je u konce, Celta de Vigo uhájila dvoubrankové vedení z první půle a pokračuje tak dominance tohoto týmu proti Levante! Hosté porazili celek z Valencie už poosmé v řadě! Domácí dokázali ve druhé půle snížit díky penaltě, kterou vybojoval Dwamena, avšak na víc už se nezmohli. Od té doby už neměli žádnou tutovku a Vigo zaslouženě bere tři body.
    Zejména díky skvělému výkonu Sista bere Celta proti Levante plný počet bodů.

90+6

90+6
    Celta se dostala k míči a zamířila dopředu Suárez Pier zatáhl za záchranou brzdu a srazil Eckerta, za což dostává žlutou kartu a duel tím skončí.

90+6
    Poslední nastavená minuta, Araujo odvrátil další centr do autu.

90+5
    Centr z nouze z pravé strany hosté odvrátili, další už však skončil až na hraně pokutového území, odkud přišla zajímavá rána, která však byla tečována domácím hráčem mimo.

90+4
    Pier zastavil výborným skluzem další střelu Eckerta. Levante se ovšem nemůže dostat k míči a na žádný závěrečný tlak to nevypadá.

90+4
    Eckert v další zajímavé šanci, pálil z podobné pozice z pokutového území z levé strany, tentokrát kryje Olazábal.

90+3
    Žlutou kartu dostává Sofiane Boufal (Real Club Celta de Vigo), za zastavení rychlého brejku.

90+3
    Eckert dostal pas do pokutového území na levou stranu, ale nevypálil přesně. Mallo následně bojuje o míč u rohového praporku.

90+2
    Hráči Celty opět dobře dostoupili soupeře a mohou zaútočit do rozhozené obrany Levante.

90+1
    Toňo v souboji s Mallem nedokázal vybojovat rohový kop, je z toho jen odkop od branky a Celta de Vigo opět ušetří cenné vteřiny.

90+1
    Nastavuje se šest minut, Levante v útoku a Álvarez musel vyboxovat zajímavý centr mimo pokutové území.

90
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Dennis-Yerai Eckert.

90
    Beltrán po ztrátě míče fauloval, následuje poslední střídání hostů.

89
    Kombinace však domácím nevyšla a Levante zase bude muset vybojovat míč, což stojí hodně sil a hlavně času.