Martin – Detva 3:5 (kon.) | Zlín – Olomouc 6:0 (kon.) | Litvínov – Chomutov 5:1 (kon.)
Benátky n/J – Slavia 4:5 (po pr.) | Vsetín – Přerov 5:4 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Katowice 5:2 (kon.) | Havířov – Trenčín 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 0:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pelhřimov 7:4 (2:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Tábor 4:2 (kon.) | Kolín – Letňany 5:2 (kon.)
Sparta – Pardubice 1:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Nymburk 4:2 (kon.) | HC Slovan – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Sokolov – Klatovy 3:4 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 6:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Slovan Bratislava
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 2:1)
BK Mladá Boleslav
sk Úterý 28.08.2018, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Přípravné zápasy

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Slovan Bratislava.
    Rozhodujúci nájazd premenil Chad Rau.

5. série
    2:1
    Rau po blafáku vľavo puk umiestnil za chrbát Krošelja a rozhodol o víťazstve domácich.

5. série
    1:1
    Orsava po ľade pomedzi betóny Čiliaka vyrovnáva.

3. série
    1:0
    Červený ukázal ako sa to má, puk poslal pod brvno Krošelja.

3. série
    0:0
    Žejdl napálil puk do konštrukcie domácej bránky!

53:26
    Držanie v podaní Dlapu a bude to Slovan, kto bude hrať presilovú hru.

50:51
    Slovan motal defenzíve hostí hlavy a vzniklo z toho porušenie pravidiel a dve minúty za podrazenie pre Němečka, Slovan dostal výhodu v podobe presilovej hry.

50:18
    Boleslav zle striedala, na ľavej strane mal odkrytý priestor Červený, potiahol puk vpred a od kruhu vystrelil, Krošelj v pokľaku puk zlikvidoval a domáci sa radovať nateraz nebudú.

48:55
    Klepiš to skúsil na náhodu z ľavej strany po ľade, našiel Čiliakove betóny, no dorážka jeho spoluhráča Šťastného stála za to, Čiliak puk poslal k mantinelu na ľavú stranu a podržal tím domácich.

47:15
    Nedovolené bránenie a dve minúty pre Luntera, presilovku si zahrá tím v čiernych dresoch.

41:26
    Slovan Bratislava dal gól!
    Krošelj mal dokonale zakrytý výhľad pri strele Grmana z vrcholu pravého kruhu, puk bol zblokovaný za bránku hostí, kde si ho na hokejku zobral CHAD RAU a spoza bránky zasunul puk ľade do siete skôr, ako sa stihol Krošelj presunúť z ľavej strany na pravú. Asistencia: Mário Grman.

39:52
    Slovan zakombinoval s pukom v zóne hostí, napokon sa k strele dostal Virta, jeho puk po švihu z vrcholu pravého kruhu Krošelj v pokľaku zlikvidoval v náručí.

36:19
    Slovan vyhral buly, Taffe posunul puk za kruh, tam si našiel vhodný palebný priestor ERIC GÉLINAS a tvrdým príklepom prestrelil Krošelja v bránke hostí. Asistencia: Jeff Taffe.

36:16
    Za držanie putuje na trestnú Dlapa, Slovan dostal ponuku na kontaktný gól a návrat späť do hry.

31:02
    BK Mladá Boleslav dáva gól!
    Z pravej strany od kruhu vystrelil Procházka, Čiliak puk vyrazil pred seba, nuž a v dorážke do prázdnej bránky uspel PAVEL KOUSAL. Asistencia: Martin Procházka.

30:43
    V závere presilovky hostia menia ukazovateľ skóre, po kombinačnej akcii Kotvan našiel DOMINIKA PACOVSKÉHO, ktorý prekonal Čiliaka v domácej bránke. Asistencia: Oldřich Kotvan.

28:45
    Seknutie v podaní Chipchuru a Slovan pôjde opäť do štyroch.

26:27
    V domácom tíme máme previnenie proti pravidlám a vylúčenie Řepíka, dve minúty za podrazenie, presilovka pre hostí.

25:45
    Hrnka dostal puk od mantinelu z pravej strany a sám korčuľoval na Krošelja, po blafáku na pravú stranu mu v ceste nič nestálo, trafil však konštrukciu bránky hostí.

24:31
    Bernad sa oprel do puku na modrej, Čiliak puk dobre videl a pod brvnom ho schoval vo svojej rukavici.

19:22
    Buc vystrelil z medzikružia, Krošelj v rozkľaku cez rukavicu poslal puk za svoju bránku a podržal svoj tím.

13:14
    Flynn makal plniť si povinnosti do obrany a prehnal to s aktivitou, dve minúty za seknutie, presilovka pre Slovan.

11:23
    Schaus sa oprel do puku na modrej na ľavej strane, Krošelj v pokľaku puk lapil na svoje betóny, len to tak zazvonilo.

09:53
    Hákovanie a trestnú lavicu bude teraz zohrievať Najman, presilovka pre belasých.

08:49
    Hostia využívajú presilovú hru, Pacovský od pravého kruhu strieľanou prihrávkou našiel medzi kruhmi MARTINA LÁTALA, ktorý zmenil trajektóriu puku a okolo lapačky prekĺzol puk Čiliakovi do siete. Asistencia: Dominik Pacovský.

08:20
    Za držanie usadol na trestnú na dve minúty Virta, hostia budú hrať svoju presilovku.

04:01
    Liška zavelil v strednom pásme do útoku, posunul puk na Chipchuru, Kyle zasekol za kruhom, po ľade poslal na druhú stranu, kde našiel voľného Meszároša, ktorý sa zbavil padajúceho obrancu súpera a naservíroval puk pred bránkovisko voľnému PATRIKOVI LAMPEROVI, ktorý po ľade zasunul. Asistencie: Andrej Meszároš a Kyle Chipchura.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 5. Lamper (Meszároš, Chipchura), 37. Gélinas (Taffe), 42. Rau (Grman), rozh. náj. Rau – 9. Látal (Pacovský), 31. Pacovský (Kotvan), 32. Kousal (Procházka)