Frýdek-Místek – Opava 0:5 (kon.) | D. Benešov – Jihlava 2:5 (po pr.) | Uničov – Ostrava 0:2 (kon.)
Domažlice – Táborsko 1:2 (po pr.) | Velvary – Sokolov 0:1 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
1:2 (0:0)
FC SILON Táborsko
Úterý 28.08.2018, 17:00 • stadion Střelnice, Domažlice • MOL Cup • 2. kolo

18letý Leoš Vozihnoj se nakonec stal hrdinou celého utkání, když v prodloužení rozhodl o postupu favorita. Táborsko se ale v Domažlicích před 637 diváky dlouho trápilo a navázalo tak na nevýrazné zápasy z úvodu druhé ligy. Přesto nakonec postupuje do 3. kola MOL Cupu. (19:48:04)

120

106
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hájovský, přichází Sedláček.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

103
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Táborsko v prodloužení dokonává obrat a je blíže k postupu! Šťastným střelcem se stal střídající 18letý mladík LEOŠ VOZIHNOJ.

91
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Buršík.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Ve druhém poločase se sice Domažlice k velké radosti diváků ujaly vedení brankou Došlého, ale Táborsko zásluhou Musiola dokázalo vyrovnat, takže se jde do prodloužení.

90+3
    Druhý poločas skončil.

84
    Žlutou kartu dostává Hrubý (TJ Jiskra Domažlice).

79
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brabec, přichází Černý.

75
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Březina, přichází Vozihnoj.

72
    Je vyrovnáno! Druholigový favorit utkání se poprvé dokázal střelecky prosadit. Ve hře o postup ho nechal útočník ZBYNĚK MUSIOL.

70
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pfeifer, přichází Pilík.

55
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Velká radost na Střelnici! Domácí se ujímají vedení, o které se přesnou střelou zasloužil PETR DOŠLÝ!