Swansea – Crystal Palace 0:1 (kon.) | Wimbledon – West Ham 1:3 (kon.)
AFC Wimbledon
1:3 (1:0)
West Ham United
Úterý 28.08.2018, 20:45 • Kingsmeadow • Anglický Ligový pohár

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:47:49)

Fauly: 8:8

West Ham United potvrdil roli favorita a dokázal nakonec vyhrát na hřišti AFC Wimbledonu 3:1 a postoupil do třetího kola Carabao Cupu. West Ham to ale neměl vůbec jednoduché, protože už od druhé minuty prohrával 0:1 po brance Joeho Pigotta z rohového kopu. Domácím poté hodně zkomplikoval situaci vyloučení po dvou žlutých kartách během pěti minut McDonald. V prvním poločasu se ještě Wimbledon ubránil, West Ham ale dokázal v 63. minutě vyrovnat, když se trefil Diop. Tlak West Hamu pokračoval a vítězný gól přidal Angelo Ogbonna gólem z rohového kopu. Definitivní jistotu hostům pak přidal už v nastevném čase Hernández.

90+3
    90+2. Javier HERNÁNDERZ - 1:3

90+2
    West Ham právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto, trefuje se JAVIER HERNÁNDERZ. Ten si za svou práci v celém utkání zasloužil. Dostal pěknou přihrávku od Masuaka za obranu a pak už si poradil zkušeně. Kličkou obešel Kinga a zakončil do prázdné branky. Asistence: Arthur Masuaku.

90+1
    Wimbledon už nemá síly na útočení, v deseti lidech se i v nastaveném času jen brání.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Andrej Jarmolenko, přichází Arthur Masuaku.

90
    Hernández vybojoval rohový kop, West Ham má šanci si pojistit své vedení.

90
    Dnešní utkání sleduje 3 962 diváků.

89
    Wimbledon se dostával do náznaku šance, ta se ale nakonec kvůli ofsajdu nekoná.

88
    Antonio nejprve nenasměřoval svůj oblouček do vápna na Hernándeze a potom fauloval.

87
    Antonio prudkou přihrávkou pod sebe chtěl oslovit Jarmolenka, ale Ukrajinec nedokázal míč trefit.

86
    Wimbledon se přeci jen dokázal na chvíli dostat na polovinu West Hamu, ale k ohrožení branky hostů nedošlo.

85
    Jarmolenko posílal z pravé strany míč před branku, ale Hernándezovi kousek chyběl, aby se k balónu dostal.

84
    Zdá se, že je rozhodnuto, protože domácí hrají v deseti a těžko najdou síly na nějaký tlak.
    83. Angelo OGBONNA - 1:2

83
    West Ham se dostává do vedení a znovu se trefuje jeho stoper, tentokrát ANGELO OGBONNA. Na jeho nohu poslal centr z rohového kopu Snodgrass a volný Ogbona neměl problém trefit míč do sítě. Asistence: Robert Snodgrass.