Mountfield HK – Norimberk 1:2 (kon.) | Tychy – IFK Helsinky 3:5 (kon.) | Třinec – Djurgården 1:6 (kon.)
Kärpät – Rouen 4:0 (kon.) | Něman Grodno – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Malmö Redhawks – TPS 8:4 (kon.)
Eisbären – Zug 3:5 (kon.) | Mnichov – Junosť Minsk 4:3 (kon.) | Storhamar – Tappara 3:2 (4:3 po s.n.)
Bolzano – Skellefteå 4:3 (1:0 po s.n.)
Mountfield HK
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Norimberk Ice Tigers
Pátek 31.08.2018, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Hokejová Liga mistrů • Skupina F

55:21
    Východočeši si zahrají zaslouženou početní výhodu, Mebus odchází na dvě minuty za držení hole. Podaří se Lvům vyrovnat?

46:43
    Kapitán Norimberku Reimer vyfasoval dvě minuty za sekání a Mountfield má šanci srovnat krok.

31:57
    Ze svého náporu Norimberk vytěžil faul, díky němuž může uklidnit svou hru. Vincour inkasuje dvě minuty za podrážení.

24:03
    Přesilovka končí velmi brzy. Matěj Paulovič svého soupeře podrazil, a tak nyní pobude dvě trestné minuty osamocen.

23:38
    A další početní výhoda pro Hradec, Alanov již pyká na lavici hanby za pozdní dohrání.

20:57
    Mountfield dostává k dispozici další přesilovou hru. Fox vyfasoval dvě trestné minuty za podrážení.

16:56
    Šance pro Mountfield korigovat skóre! Buck si za vlastní bránou vypomohl hákováním a již pobývá na trestné lavici.

12:18
    Další přesilovka pro Ledové Tygry. VIncour si odsedí dvě trestné minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

08:29
    Po zajímavé šanci Vopelky si Lvi zahrají početní výhodu. Festerling sevřel kotouč v rukavici a inkasuje dvě minuty za zdržování hry.

05:50
    Východočeši se navíc musí bránit početní výhodě soupeře. Linhart usedá na trestné lavici za podrážení.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 30. Bezúch (Pilař, Kukumberg) – 5. Pföderl (Buck, Brown), 6. Alanov (Pföderl, Weiss)

Mountfield HK: Pavelka (Dvořák) – Linhart "A", Zámorský, Graňák "A", Cibulskis, Nedomlel, Piché, Šalda, F. Pavlík – Vopelka, Koukal "C", Paulovič – R. Pavlík, Cingel, Vincour – Chalupa, Bičevskis, Miškář – Bezúch, Kukumberg, Pilař. Trenér: Tomáš Martinec.
    Norimberk Ice Tigers: Treutle (Jenike) – Jurčina, Festerling, Gilbert, Mebus, Weber, Bender, Stephan – Segal "A", Dupuis "A", Fox – Alanov, Acton, Pföderl – Brow, Buck, Reimer "C" – Weiss, Kislinger. Trenér: Kevin Gaudet.

Rozhodčí: Heikkinen (FIN), Pražák – Ondráček, Špůr (všichni CZE)