Eupen – Standard 2:1 (kon.) | Lokeren – Waasland-Beveren 1:0 (kon.) | Sint-Truiden – Oostende 1:0 (kon.)
Charleroi – Mouscron 3:1 (kon.)
Sporting Charleroi
3:1 (2:0)
Royal Excel Mouscron
Sobota 01.09.2018, 20:30 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická liga • 6. kolo

Já děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:28:08)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:5.

Prvních 50 minut bylo jasně v režii domácího celku. Charleroi dokázal zásluhou Perbeta, Nianého a vlastního gólu Vojvody vstřelit tři branky a přestože v následujících minutkách na trávníku nějak extra nedominovali, obdrželi gól a Mouscron ještě měl další náznaky šancí, dá se výhra Sportingu považovat jako pohodová a zasloužená.

90+4

90+3
    Zpětně po výhodě obdržel žlutou kartu Napoleone.

90+2
    Držení balónu Charleroi ideálně vyhovuje.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.
    90. Galitsiosova příležitost

90
    Byl to Galtisios, k němuž dopadl odražený míč, hlavičku ale mezi tři tyče usměrnit nedokázal.

89
    Sambú balón do šestnáctky nedostal, bude z toho roh.

88
    Mouscron nevypadá na to, že by s výsledkem ještě chtěl něco udělat a líně drží míč na vlastní polovině.

86
    Niane musí ze zdravotních důvodů odstoupit, nahradí jej Grange.

85
    Znovu to byl Amallah, kdo nyní fauloval Nianého, s kterým to nevypadá vůbec dobře.

83
    Amallah z dobré pozici na penaltovém puntíku, kde mu byl předložen míč proti noze, dalece přestřelil bránu soupeře!
    81. Žlutá karta pro Osimhena

81
    Osimhen obdržel žluté napomenutí za faul na van Durmena.

80
    Po souboji u postranní čáry zůstal ležet Luca Napoleone, nakonec však bude v pořádku.

78
    Bruno se po pěkné kombinaci domácích ocitl úplně sám před Werner, gólmana hostí ale nepřekonal.

77
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Jérémy Perbet, přichází Victor Osimhen.