Petřkovice – Hlučín 2:2 (kon.) | Hulín – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.) | Líšeň – Kroměříž 2:1 (kon.)
Uh. Brod – Rýmařov 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Vrchovina 0:5 (kon.) | Frýdek-Místek – Uničov 2:1 (kon.)
Hodonín – D. Benešov 1:2 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
0:5 (0:3)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Sobota 01.09.2018, 16:00 • Stadion TJ Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

90+2
    Konec zápasu. (17:49:18)

86
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal, přichází Duda.
    86. DUBA - 0:5

86
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Absolutní debakl pro ValMez, který bude chtít na zápas zapomenout. Střelcem byl TOMÁŠ DUBA.

85
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Gajdoš.

84
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Dobrovolný.

82
    Po dlouhé době si připsal zákrok Šmída, který shrábl ve vzduchu centr. Zranil tím asi i jednoho svého spoluhráče, ale nevadí to.

76
    Vrchovina kombinuje na své polovině a nespěchá dopředu.

70
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Skalník, přichází Košík.

69
    Deset minut a stále žádné další akce na stadionu. ValMez se snaží snížit a dohrát alespoň s čestným kontem, ač je již o zápase rozhodnuto dávno.

58
    Tempo hry po čtvrtém gólu opadlo, Vrchovina v poklidu brání vedení, ze strany domácích je to spíše křeč.
    52. DUBA - 0:4

52
    Brejky, brejky a brejky. Přihrávku vytušil TOMÁŠ DUBA a přes půl hřiště se nadechl k sólu, které zakončil přesným kopem do protějšího rohu – 0:4.

51
    Za úvodních pět minut se na stadionu nic nezrodilo, hosté si především hlídají výsledek, zatímco domácí se snaží útočit.

46
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Pop, přichází Žliinský.

46

45+2
    45+1. SKALNÍK - 0:3

45+1
    Ohromné individuální chyby předvádí domácí hráči, jednu takovou využil MICHAL SKALNÍK a SFK je na dobré cestě k bodům.