Leicester – Liverpool 1:2 (kon.) | Brighton – Fulham 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 0:2 (kon.)
Everton – Huddersfield Town 1:1 (kon.) | Chelsea – Bournemouth 2:0 (kon.) | West Ham – Wolverhampton 0:1 (kon.)
Manchester City – Newcastle 2:1 (kon.)
Manchester City
2:1 (1:1)
Newcastle United
Sobota 01.09.2018, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 4. kolo
    Výhru Citizens trefil možná trochu nečekaný hrdina, obránce Kyle Walker.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 78 % : 22 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:1. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:5. (20:29:44)

Fotbalisté Manchesteru City dnes nezaváhali a Newcastle udolali 2:1. Proti úporně bránícímu soupeři, který měl navíc v bráně výborného Dúbravku, to neměli snadné, ale druhou bodovou ztrátu v sezóně nedopustili. V první půli poslal Citizens už v 8. minutě do vedení Sergio Agüero, ovšem po půlhodině hry srovnal DeAndre Yedlin. Nakonec rozhodující gól utkání pak padl v 52. minutě, kdy se z dálky opřel do míče Kyle Walker a jeho pumelice zapadla ke vzdálenější tyči. Další příležitosti už domácí neproměnili a tak své fanoušky napínali až do konce.

90+3

90+3
    Žádný závěrečný nápor Strak se nekoná, míč je opět na útočné polovině Citizens.

90+2
    Sergio Agüero postupoval sám na Martina Dúbravku, který ale přečetl jeho úmysl a pokus o kličku mu vypíchl!Agüero se následně dostal k míči znovu, ale sám asi nevěděl, zda střílí, nebo centruje a podle toho to také dopadlo.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty. Po nepovedené střele Gündoğana se kope od brány Newcastlu.

90
    Domácím se daří držet míč na útočné polovině, což je pro ně v tuto chvíli nejdůležitější.

89
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Vincent Kompany.

88
    V pokutovém území se dostal k balónu Joselu. Nebyla to ale snadná pozice, což se projevilo na menší razanci střely. Ederson tak snadno zasáhl.

87
    Agüero posunul míč za obranu na Davida Silvu, který byl v těsném ofsajdu! Pomezní to odmával správně.

87
    Fernández fauloval Agüera a domácí tak mohou ušetřit cenný čas.

85
    Domácí si ještě budou muset dát pozor, i oni mohou pod tlakem napadajících protihráčů chybovat.

84
    Tohle vypadalo nebezpečně! Atsu poslal míč na levou stranu Murphymu, který hledal před bránu nabíhajícího Josela. Jen díky pohotovému obrannému zákroku Johna Stonese z toho nebyla gólová příležitost pro Newcastle!

82
    Hosté se konečně rozhodli otevřít hru. Přešli ke pojetí na dva stopery a pokusí se vyrovnat.

81
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Ciaran Clark, přichází Jacob Murphy.

80
    Domácí postupovali ve třech proti stejnému počtu bránících hráčů. Sterling ale poslal Agüerovi příliš pomalou přihrávku a Lascelles tak nepustil Argentince do šance.

79
    Po něm míč lízl David Silva a zakončovat mohl John Stones. Ten už ale nemohl moc reagovat a tak se balón od jeho těla spíše jen odrazil k Dúbravkovi.

78
    Domácí zahrávali standardní situaci. Gündoğan svůj centr namířil na zadní tyč, ale bránící hráč ho odehrál do zámezí. Bude z toho roh.