Augsburg – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Frankfurt – W. Brémy 1:2 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 3:1 (kon.)
Leverkusen – Wolfsburg 1:3 (kon.) | Norimberk – Mohuč 1:1 (kon.) | Stuttgart – Bayern 0:3 (kon.)
VfB Stuttgart
0:3 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 01.09.2018, 18:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 2. kolo

Bayern jasně přejel Stuttgart 3:0. Domácí se nedostali vůbec do větší šance a ve druhém poločase snad ani do vápna soupeře. Ten jasně dominoval. Manuel Neuer má za sebou nudných devadesát minut ve své práci. Snadné čisté konto pro hostujícího kapitána. Jeho spoluhráči měli utkání naprosto pod kontrolou. V závěru snad ani nehráli na sto procent. Zápas si užili. Tentokráte o nikoho nepřišli. Přitom s Ribérym to v prvním poločase nevypadalo vůbec ideálně. Tak či onak – i díky dobrému výkonu Müllera či Lewandowskiho zapisuje favorit zápasu lehké tři body do tabulky Bundesligy. (20:22:46)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 2:11. Rohy: 0:12. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 3:8.

90+1

90
    Po pasu od Tolissa vystřelil Kimmich zprava na druhou tyč do koše gólmana.

90
    Jamesův individuální průnik do levé poloviny vápna dopadl střelou ke vzdálenější tyči do nohy brankáře.

89
    Aogo našel z velké dálky pouze rukavice Neuera.

89
    Lewandowski držel po ztrátě míče Maffea, přitom rozhodčímu tvrdil, že právě on byl faulovaný.

88
    Neuer si dovolil rozehrávku nakrátko s Boatengem na pravé straně. Následně zrychlil Rodríguez hru křížem, ale Lewandowski narval balón do Maffea.

87
    Akolo útočil po levé straně, nakonec byl následný centr Maffea přetažený a skončil vedle zadní tyče.

86
    Znovu výborný Alaba na levé straně, takže po pokračování akce přes Lewandowskiho vystřelil Rodríguez z osy hřiště mimo branku.

86
    Teď je k vidění hodně ztrát a nepřesností na obou stranách. Zápas už se jen dohrává.

85
    Nepřesná hostující rozehrávka dopadla ve velkém vápně u kopaček Zielera.

84
    Alaba se postavil před Gómeze na levé straně, výkop pro nohu Neuera.

83
    Kimmich se rozběhl pro balón na pravou stranu pozdě a domácí startují kontr autem z vlastní poloviny.

83
    Lewandowski pomohl spoluhráčům na půli a poté přihrál Tolissovi na levou stranu.

82
    Hostující ťukec u vápna protivníka skončil ztrátou Gnabryho na ose hrací plochy.

81
    Bayern kombinoval na polovině hřiště, následně se hrálo po levé straně.

81
    Při postupném útoku vhazují hosté z pravé strany díky Kimmichovi.

80
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Corentin Tolisso.

Vít Muzikář

Branky: 37. Goretzka (Lewandowski), 62. Lewandowski (Goretzka), 76. T. Müller (Lewandowski)

VfB Stuttgart: Zieler – Maffeo, Pavard, Aogo, Baumgartl, Emiliano Insúa – Gentner (C) (64. Didavi), Ascacibar, G. Castro (78. Akolo), Donis (57. Thommy) – Mario Gómez.
    Náhradníci: Grahl – Kempf, Didavi, Thommy, Akolo, N. González, Badstuber.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Kimmich, Hummels, J. Boateng, Alaba – Goretzka, Th. Alcântara – Robben (78. James Rodríguez), T. Müller (80. Tolisso), Ribéry (77. Gnabry) – Lewandowski.
    Náhradníci: Ulreich – Süle, Javi Martínez, James Rodríguez, Rafinha, Gnabry, Tolisso.

Rozhodčí: Osmers – Gorniak, Assmuth