Hr. Králové – Vlašim 3:1 (kon.) | Táborsko – Chrudim 0:1 (kon.) | Varnsdorf – Jihlava 1:0 (kon.)
Znojmo – Prostějov 0:1 (kon.)
FK Varnsdorf
1:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 02.09.2018, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Shrnutí druhého poločasu

Po čtyřech minutách druhého poločasu mohl otevřít skóre Barac, Z bezprostřední blízkosti však trefil pouze připraveného Vejmolu. Skóre se měnilo až v 66. minutě. Ondráček zahrával rohový kop a přesným centrem našel hlavičku nabíhajícího Daniela Kozmy, který mířil přesně k tyči.

Byť měla Jihlava častěji míč na kopačkách a hnala se za vyrovnáním, byl to právě Varnsdorf, který mohl navýšit skóre. V 88. minutě Patrik Schön zjevil z ničeho nic sám za obranou hostů, ale střelou doprostřed brány trefil Vejmolu. Z následné akce trefil z levé strany tyč Dzaba. Hosté se však při snaze vyrovnat dopouštěli často nedovolených zákroků. Jihlava tak poprvé v sezóně ztratila body. Varnsdorf se posunul v tabulce na šesté místo, Jihlava zůstává třetí. (18:57:23)

90+4

90+4
    Kodeš odvrací další útok hostů.

90+4
    Bláha vybídl k úniku Schöna, podle pomezního se ale nacházel v ofsajdu.

90+4
    Hosté hrají vabang. Heppner nepustil Fulneka k centru.

90+4
    Aut pro Jihlavu na polovině hřiště.

90+3
    Domácí získávají autové vhazování. Běží poslední minuta utkání.

90+3
    Centr Vedrala odvrací dvoumetrový Kouřil.

90+3
    Domácí drží míč na polovině soupeře.

90+2
    Na zemi po souboji zůstává ležet Bláha.

90+1
    Novotný bude vhazovat téměř u svého rohového praporku.

90+1
    Jihlava se při snaze prolomit varnsdorfskou obranu fauluje.

90
    Hlavní sudí nastavuje 4 minuty.

89
    Jihlavští se ženou za vyrovnáním, ale otevírají zadní vrátka. Běží poslední minuty utkání.

89
    Varnsdorf se ale z další akce dostává do dalšího zakončení. Tentokrát si míč navedl na levou nohu Dzaba a tvrdou střelou trefil tyč.

88
    Tohle může domácí mrzet! Patrik Schön se zjevil z ničeho nic sám za obranou a střelou doprostřed brány trefil Vejmolu.

87
    Štěpánek se snažil vrátit míč do kotle, jeden z hostů se však nacházel v ofsajdu.