Jablonec – Slavia 0:7 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 8:1 (kon.)
Plzeň – Sparta 2:1 (kon.)
FK Jablonec
0:7 (0:4)
SK Slavia Praha
Neděle 02.09.2018, 10:30 • Areál Břízky • Juniorská liga – Čechy • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:44:14)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 3:14.
    Střely mimo: 6:5.
    Rohy: 9:5.
    Ofsajdy: 0:6.
    Fauly: 8:10.

Je konec. Slavia dnes naprosto rozdrtila Jablonec poměrem 7:0. Už v 8. minutě poslal hosty do vedení Slanina. V 15. minutě navýšil náskok Vaněk. Ve 27. minutě šli sešívání už do tříbrankového vedení po trefě Auera. O tři minuty později se prosadil i Petrák. Ve 43. minutě dostal domácí hráč Čvančara červenou kartu a Jablonec šel do deseti. V 65. minutě si připsal Vaněk druhou trefu v dnešním utkání. V 71. minutě se přidal na listinu střelců Macháček. A gólové představení Slavie uzavřel v 78. minutě Šilhan.

90+1

90+1
    Slavia se dostala ještě do šance, ovšem zakončení uvnitř vápna chytil brankář Richter!

90
    Jablonec získal autové vhazování na polovině soupeře, ale následně jen ztratil míč.

89
    Ovšem následná střela skončila pouze nad bránou Richtera, který tak zasahovat nemusel.

88
    Posléze se faulu dopustil i domácí hráč a Slavia získala přímý kop z velmi dobré pozice.

87
    Ovšem tato rána by se vešla možná tak do ragbyové brány a Radimský tak má odkop od hostující svatyně.

86
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Janoušek, přichází Azilinon.

86
    Jablonec získal ojedinělou šanci na vstřelení gólu, jelikož získal přímý kop.

85
    Brankář Adam Richter vyběhl velmi daleko z brány, aby byl u balónu dřív, než soupeř a nakonec se s míčem dostal až na polovinu hřiště.

84
    Posléze se k míči dostali sešívání, ale hostující útočník se nachytal v ofsajdové pasti.

83
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Breda, přichází Dostál.

83
    Hosté nyní ztratili míč a Jablonec tak získal autové vhazování na polovině hřiště.

82
    Následný roh byl rozehrán nakrátko a střela poté byla jen zblokována.

81
    Hosté sice poslali míč před bránu, ale tam předvedl domácí obránce skvělý obranný zákrok a následuje rohový kop pro Slavii.

80
    Hosté už hrají bago i v šestnáctce soupeře, ale následná střela šla pouze do míst, kde byl připraven Richter.

Michal Raška

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 8. Slanina, 15. Vaněk, 27. Auer, 30. Petrák, 65. Vaněk, 71. Macháček, 78. Šilhan

Karty:   21. Haitl (JAB), 35. Peřina (JAB) – 13. Janoušek (SLA)   43. Čvančara (JAB)

Střely na branku: 3:14. Střely mimo: 6:5. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 8:10.
    FK Jablonec: Richter – Petržilka, Peřina (70. Maqastena), Bělina, Breda (83. Dostál), Haitl (68. Kozák), Kebísek, Bulíř, Pleštil (61. Štěpánek), Horáček, Hajdo (16. Čvančara)
    Náhradníci: Vajner – Štěpánek, Dostál, Kozák, Maqastena, Čvančara

SK Slavia Praha: Radimský – Drozda (C), Petrák, Vejvar, Valenta, Mitrano (71. Šilhan), Macháček, Slanina (61. Havránek), Auer (61. Fukala), Janoušek (86. Azilinon), Vaněk (71. Michovský)
    Náhradníci: Radotić – Azilinon, Havránek, Šilhan, Michovský, Fukala

Rozhodčí: Jan Váňa – Miroslav Fišer, Petr Vít