Malmö Redhawks – Junosť Minsk 4:1 (kon.) | Tychy – Skellefteå 1:8 (kon.) | Něman Grodno – Zug 2:4 (kon.)
Mnichov – TPS 5:1 (kon.) | Eisbären – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Třinec – Tappara 2:8 (kon.)
Mountfield HK – Rouen 3:2 (kon.) | Kärpät – Norimberk 9:3 (kon.) | Storhamar – Djurgården 2:3 (po pr.)
Bolzano – IFK Helsinky 4:1 (kon.)
Malmö Redhawks
4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
Junosť Minsk
Neděle 02.09.2018, 15:00 • Malmö Arena, Malmö • Hokejová Liga mistrů • Skupina B

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího hokejového přenosu zase někdy na počtenou. (17:42:06)

Využití: 1/3 – 0/4
    Švédský tým je po dvou zápasech stoprocentní.

Je dobojováno! Švédské Malmö navázalo na své úvodní utkání proti TPS a připsalo si další tři body. Tentokrát za vítězství 4:1 proti Junosť Minsk. Švédové na svého soupeře vlítli už v první třetině, kdy dokázali za dvacet minut nasázet tři branky. Druhá třetina byla už poměrně vyrovnaná. V této části hry padly pouze dvě branky, každá na jedné straně. Naopak třetí část tohoto utkání už byla pouze formalitou.

59:51
    Malmö drží puk na svých hokejkách a čeká na závěrečnou sirénu. Ani hráči běloruského týmu se už nemají k většímu napadání.

59:30
    Dnešní utkání sleduje 2 320 diváků.

59:06
    Olofsson vystihnul přihrávku a mohl zaútočit do otevřené obrany. Jenže domácí hráč zvolil přihrávku zpět.

58:26
    Alsenfelt musel zasáhnout proti dvou střelám a u obou pokusů byl úspěšný. Tento brankář dnes chytá povedené utkání.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:17
    Antonov udržel puk v útočném pásmu, akce Minsku není u konce. Naopak unavená pětka domácích nemůže střídat.

56:46
    Domácí tým už nikde nespěchá a spíše se svou hrou baví. Junosť se z posledních sil snaží, ale nejde to.

56:21
    Borodulja musel nadvakrát krotit pohotovou střelu Warga z pravého kruhu. Tento zákrok se nakonec povedl.

55:43
    Lerby místo útočení volil jízdu zpět, aby se pokusil vylákat soupeř k většímu napadání. Jenže to se nepodařilo.

55:23
    Blíží se konec zápasu a ožívají domácí fanoušci, kteří jsou si jisti dnešním vítězstvím.

54:55
    Kaškar může být rád, že jeho zákrok nebyl potrestán menším trestem. Rozhodčí nechává hru plynout.

54:39
    Tentokrát si hostující brankář připsal zákrok proti střele Komareka. Minsk se nedokáže s pukem dostat aspoň do středního pásma.

54:11
    Borodulja si připsal úspěšný zákrok proti blafáku Hardta, vhazovat se bude před jeho brankou.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 1. Bryggman (Händemark), 10. Bryggman (Lerby, Komarek), 17. Sylvegård, 23. Görtz (Olofsson, Sylvegård) – 37. Grin (K. Brikun, Stefanovič)

Malmö Redhawks: Alsenfelt (Gidbark) – Warg, Ekberg, Setkov, Mylläri, Lerby, Olsson, Forsberg, Cronholm – M. Sylvegård, Händemark, Bryggman – Storm, Wemmenborn, Hardt – E. Sylvegård, Komarek, Görtz – Olofsson, Janolhs, Rosdahl
    Junosť Minsk: Borodulja (I. Brikun) – Barkovskij, Antonov, Kazakevič, Jerocho, Tarletskij, Mitškevič, Bogoslovskij, Rybčik – Kulakov, Razvadovskij, Kogalev – Grin, K. Brikun, Stefanovič – Volček, Lopačuk, Protasenja – Kaškar, Karakulko, Gajnetdinov

Rozhodčí: Persson, Harnebring – Lundgren, Nyqvist

Diváci: 2 320