Příbram – Dukla Praha 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:1 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 03.09.2018, 17:00 • SK Čechie Uhříněves • Juniorská liga – Čechy • 7. kolo

Máme tu konec dnešního utkání a výsledek nakonec dopadl, tak jak měl, po celé utkání byl výraznější tým z Mladé Boleslavi a zaloužene si tak odváží cenné tři body, když se v 87. minutě prosadil Martin Toml. To je pro dnešek odemně vše a zase někdy na počtenou u Juniorské ligy. (19:02:47)

90+3

90+3
    Roh pro domácí celek, nejspíše poslední naděje utkání na zvrácení prohraného utkání.

90+2
    Rychlý protiútok Boleslavi, ale jak rychle začali, tak zase rychle skončili, jelikož jejich akce byla překombinovaná.

90
    Hlavní sudí Lerch nastavuje v druhém poločase tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vejr, přichází Yerkhov.
    87. TOML - 0:1

87
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po rozehraném rohovém kopu se míč dostal do skrumáže v pokutovém území, tam se nejlépe zorientoval MARTIN TOML, který se prosazuje přízemní střelou.

87
    Střela kapiitána Jana Zabilanského byla zablokována hostující obranou.

85
    Hosté opět aktivnější a zkouší s míčem něco vymyslet, stále se jim však nedaří finální fáze, jako celé utkání.

84
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Šimon, přichází Mensfeld.

81
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Novák, přichází Krčmář.

80
    Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu bez nějaké větší šance.

78
    Dlouhý aut domácích přímo do rukavic hostujícího gólmana Mikulece.

77
    Domácí celek se na krátkou dobu dostal před boleslavské vápno, kde se snaží kombinovat.

76
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vodháněl, přichází Melíšek.

76
    Na druhé straně se hosté dožadovali penalty, ale rozhodčí ukazuje že se nic nestalo, první prý byl trefen míč, takže dle pravidel vše v pořádku.

75
    Přímý kop pro Bohemians z levé strany, který rozehrál Jan Vodháněl, ale pouze na hlavy obránců hostujícího celku.