Kadaň – Litoměřice 1:6 (kon.) | Zlín – Zvolen 6:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:2 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:2 (kon.) | Bílina – Děčín 8:7 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 5:3 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 5:2 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 4:5 (0:2 po s.n.) | Řisuty – Kobra 5:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Tábor
4:5 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 04.09.2018, 18:00 • Zimní stadion Tábor • Přípravné zápasy • Přátelské utkání

60:07
    Bruslaři hned po buly dostávají výhodu přesilové hry, Radim Heřman (TAB) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

52:01
    Matěj Blinka ujel ve vlastním oslabení, Martin Havran (TAB) mu ale znemožnil zakončení kvůli faulu. Bylo nařízeno trestné střílení!

51:24
    Bruslaři si k nelibosti domácích fanoušků počínají důrazně. Teď za to ale pykají, Miroslav Třetina (HBR) je vyloučen za nedovolené bránění.

46:56
    Znovu se vylučuje, tentokráte na straně Tábora. Martin Havran (TAB) je potrestán za držení protihráče.

41:00
    Bruslaři se budou 27 sekund bránit ve třech. David Vala (HBR) nabral kotouč a odpálil jej mimo hřiště, za což musí následovat vyloučení za zdržování hry.

39:27
    Filip Beneš (HBR) vystavil stupku protihráči ve středním pásmu. Přestože měl ruce u těla, je vyloučen na 2 + 10 minut za zásah do hlavy nebo krku.

34:41
    Tábor bude hrát znovu v pěti proti čtyřem. Jiří Kopic (HBR) při soupeřově přečíslení skvěle lehl na led a zablokoval přihrávku na volného útočníka, jenže padl pod nohy přihrávajícímu protihráči, což je vyhodnoceno jako podražení.

31:48
    Tábor může opět snížit na rozdíl jediné branky v přesilové hře, Petr Kuchta (HBR) je vyloučen za sekání.

17:30
    Přesilovou hru si vyzkouší také mužstvo z Vysočiny. Kamil Černý (TAB) je potrestán dvěma minutami za krosček.

11:02
    Nápor Havlíčkova Brodu opadl a Jakub Matušík se procpal mezi trojicí Bruslařů až do prostoru mezi kruhy. Matěj Blinka (HBR) jej ale sekl přes hokejku, za což jej nemine menší trest.

05:52
    Tábor zavřel svého soupeře v pásmu. Jejich tlak přerušil až faul Tomáše Ludvíka (HBR), jenž si odpyká dvouminutový trest za podražení.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 29. Blažek (Heřman), 36. Blažek (Matušík, Černý), 42. Točík (Matušík), 43. Hrala (Hlaveš) – 4. Milfait (Beneš), 14. Michálek (Beneš, Milfait), 30. Třetina (Kopic, Kříž), 45. Blinka (Třetina), rozh. náj. Procházka

0:2   Michálek (HBR)

HC Tábor: Dudáček (M. Novák) – Havran, Duben, Černý, Raiterman, Hlaveš, Košař, Tesař, Pípal – Blažek, Matušík (C), Heřman – Březina, Kalaš, Točík – Prášek, Kadilák, Hrala
    BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Vala, Kopic, Kříž – Beneš, Milfait (A), Michálek – Holenda, Třetina (C), Přidal – Blinka, Voříšek, Procházka – Kuchta, Ludvík, Kozlík