Kadaň – Litoměřice 1:6 (kon.) | Zlín – Zvolen 6:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:2 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:2 (kon.) | Bílina – Děčín 8:7 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 5:3 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Opava – Val.Meziříčí 5:2 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 4:5 (0:2 po s.n.) | Řisuty – Kobra 5:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
Hockey Club Tábor
4:5 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Úterý 04.09.2018, 18:00 • Zimní stadion Tábor • Přípravné zápasy • Přátelské utkání
Partner:
   
  V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.

  O rozhodující branku v samostatných nájezdech se postaral ONDŘEJ PROCHÁZKA, jenž hned v první sérii našel skulinku pod betony domácího brankáře.
   
  61:30
  Netradiční taktický prvek Havlíčkova Brodu. Čeněk Novák vyrazil na střídačku a Bruslaři hrají v pěti proti třem.
   
  60:07
  Bruslaři hned po buly dostávají výhodu přesilové hry, Radim Heřman (TAB) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.
   
  52:01
  Matěj Blinka nevymýšlel žádnou kličku a snažil se domácího brankáře překvapit rychlou střelou nad lapačku, jenže jeho rána těsně minula levou tyč jihočeské klece!
   
  52:01
  Matěj Blinka ujel ve vlastním oslabení, Martin Havran (TAB) mu ale znemožnil zakončení kvůli faulu. Bylo nařízeno trestné střílení!
   
  51:24
  Bruslaři si k nelibosti domácích fanoušků počínají důrazně. Teď za to ale pykají, Miroslav Třetina (HBR) je vyloučen za nedovolené bránění.
   
  50:40
  Tomáš Semrád se prezentoval nádhernou akcí, které chyběl jen gól! Sám prošel přes trojici protihráčů a dostal se až před brankoviště, kde se pokusil o bekhendový blafák, nezvedl puk ale dostatečně a Milan Dudáček jej vyrazil levým betonem!
   
  48:26
  Bruslaři se dokázali usadit v pásmu Jihočechů a znovu byli blízko k brance! Tomáš Semrád vystřelil zápěstím od modré čáry. Jeho rána byla ještě jemně tečována a zacinkala na levou tyč Dudáčkovy svatyně!
   
  46:56
  Znovu se vylučuje, tentokráte na straně Tábora. Martin Havran (TAB) je potrestán za držení protihráče.
   
  45:20
  Centimetry dělily Bruslaře od vedoucí branky. Po tvrdém hitu Petra Kuchty v obranném pásmu se na pravé straně otevřel prostor pro Ondřeje Procházku. Ten z úrovně kruhu vyslal jedovatou ránu zápěstím, které se odrazila do ochranné sítě od břevna!
   
  44:17
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Je znovu vyrovnáno! Miroslav Třetina přešel modrou čáru na ose hřiště, jeho rána ale minula branku. Jenže puk se od zadního hrazení odrazil k MATĚJI BLINKOVI, jenž jej z úhlu na levé straně dokázal dorazit za brankářova záda! Asistence: Miroslav Třetina.
   
  43:20
  Domácí mohli svému soupeři odskočit na rozdíl dvou branek! Dominik Točík dostal přihrávku na spodek pravého kruhu, jeho ránu bez přípravy ovšem vyrazil pohotový Čeněk Novák, který se stačil bleskově přesunout!
   
  42:02
  Tábor právě vstřelil branku!
  Domácí využívají i klasickou přesilovou hru a rázem jsou ve vedení! KRYŠTOF HRALA vybruslil z rohu hřiště před bránu, kde obstřelil betony klečícího Čeňka Nováka! Asistence: Ladislav Hlaveš.
   
  41:23
  Tábor právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno! Jakub Matušík po vyhození Havlíčkova Brodu vybojoval útočné pásmo rychle zpátky a přihrávkou z pravé strany přes celé pásmo uvolnil DOMINIKA TOČÍKA, jenž se trefil do odkryté klece! Asistence: Jakub Matušík.
   
  41:00
  Bruslaři se budou 27 sekund bránit ve třech. David Vala (HBR) nabral kotouč a odpálil jej mimo hřiště, za což musí následovat vyloučení za zdržování hry.
   
  39:27
  Filip Beneš (HBR) vystavil stupku protihráči ve středním pásmu. Přestože měl ruce u těla, je vyloučen na 2 + 10 minut za zásah do hlavy nebo krku.
   
  35:25
  Tábor právě vstřelil branku!
  Domácí se po zmaru v předchozích přesilových hrách konečně prosazují! Jakub Matušík nabil na pravý kruh DAVIDU BLAŽKOVI, jenž se trefil přesně k bližší tyči a svým druhým zásahem v utkání snižuje znovu na rozdíl jediné branky! Asistence: Jakub Matušík, Kamil Černý.
   
  34:41
  Tábor bude hrát znovu v pěti proti čtyřem. Jiří Kopic (HBR) při soupeřově přečíslení skvěle lehl na led a zablokoval přihrávku na volného útočníka, jenže padl pod nohy přihrávajícímu protihráči, což je vyhodnoceno jako podražení.
   
  33:56
  Domácím přesilová hra ani tentokrát nevyšla, naopak se mohlo měnit skóre na druhé straně. Tomáš Semrád přihrál doprava Miroslavu Třetinovi, jenž přes šířku pásma ještě uvolnil Ondřeje Procházku, který ale z úhlu puk za Milana Dudáčka nedostal!
   
  31:48
  Tábor může opět snížit na rozdíl jediné branky v přesilové hře, Petr Kuchta (HBR) je vyloučen za sekání.
   
  30:36
  To je hokej! Na pravé straně měl dostatek prostoru Matěj Blinka, jeho kličku ale zastavil Milan Dudáček betony. Hned nato letěla přihrávka přes celé hřiště na zcela volného Jakuba Matušíka, ani on tváří v tvář Čeňku Novákovi ale neuspěl!
   
  29:34
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Ze strany hostujícího mužstva přichází rychlá a rázná odpověď. MIROSLAV TŘETINA nejprve po přiťuknutí Vojtěcha Holendy minul domácí svatyni, následně však šikovně tečoval ránu Jiřího Kopice od modré čáry mimo brankářův dosah! Asistence: Jiří Kopic, Martin Kříž.
   
  28:12
  Tábor právě vstřelil branku!
  Třetí formace Havlíčkova Brodu si vytvořila další šance, Milan Dudáček ale všechny zlikvidoval. Červené světlo se naopak rozsvítilo na druhé straně! DAVID BLAŽEK se dostal až před brankoviště, kde po kličce zasunul kotouč za brankářovy betony! Asistence: Radim Heřman.
   
  17:30
  Přesilovou hru si vyzkouší také mužstvo z Vysočiny. Kamil Černý (TAB) je potrestán dvěma minutami za krosček.
   
  13:56
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Bruslaři se ujímají dvoubrankového vedení po hokejové lahůdce! Filip Beneš před brankovištěm naznačil střelu, pak ale přihrál doprava úplně volnému DAVIDU MICHÁLKOVI. Ten měl dostatek času, aby si pohodlně zpracoval puk a poslal jej do odkryté části klece! Asistence: Filip Beneš, Jan Milfait.
   
  11:02
  Nápor Havlíčkova Brodu opadl a Jakub Matušík se procpal mezi trojicí Bruslařů až do prostoru mezi kruhy. Matěj Blinka (HBR) jej ale sekl přes hokejku, za což jej nemine menší trest.
   
  09:18
  Bruslaři neudrželi kotouč v útočném pásmu a Kryštof Hrala se dostal do samostatného úniku! Když dobruslil na úroveň pravého kruhu, tak vystřelil. Jeho pokus ale skončil na betonech Čeňka Nováka!
   
  05:52
  Tábor zavřel svého soupeře v pásmu. Jejich tlak přerušil až faul Tomáše Ludvíka (HBR), jenž si odpyká dvouminutový trest za podražení.
   
  03:39
  Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
  Kohouti se dostali k první střele, která jen díky bravurnímu Čeňku Novákovi neskončila gólem! Bruslaři okamžitě otočili hru a po střele Filipa Beneše mohl do zcela odkryté klece dorážet JAN MILFAIT! Asistence: Filip Beneš.

  Milan Sochor

  Branky a nahrávky: 29. Blažek (Heřman), 36. Blažek (Matušík, Černý), 42. Točík (Matušík), 43. Hrala (Hlaveš) – 4. Milfait (Beneš), 14. Michálek (Beneš, Milfait), 30. Třetina (Kopic, Kříž), 45. Blinka (Třetina), rozh. náj. Procházka

  Samostatné nájezdy:

  1. série:
  0:1   Procházka (HBR)
  0:1   Heřman (TAB)
  2. série:
  0:1   Holenda (HBR)
  0:1   Blažek (TAB)
  3. série:
  0:1   Třetina (HBR)
  0:1   Matušík (TAB)
  4. série:
  0:1   Milfait (HBR)
  0:1   Březina (TAB)
  5. série:
  0:2   Michálek (HBR)


  Hockey Club Tábor: Dudáček (M. Novák) – Havran, Duben, Černý, Raiterman, Hlaveš, Košař, Tesař, Pípal – Blažek, Matušík (C), Heřman – Březina, Kalaš, Točík – Prášek, Kadilák, Hrala
  BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Vala, Kopic, Kříž – Beneš, Milfait (A), Michálek – Holenda, Třetina (C), Přidal – Blinka, Voříšek, Procházka – Kuchta, Ludvík, Kozlík