Jekatěrinburg – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Riga 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – HC Slovan 3:0 (kon.)
Jaroslavl – Novosibirsk 5:0 (kon.) | Čerepovec – Ufa 4:5 (po pr.) | Dynamo Moskva – Omsk 1:5 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Úterý 04.09.2018, 16:00 • Traktor Arena • KHL

Já vám děkuji za pozornost u dnešní přenosu a přeji hezký zbytek den. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (19:01:00)

Česká stopa v utkání

Michal Řepík (Slovan)- 2 střely na branku, čas na ledě:18:01.
    Jakub Štěpánek (Slovan) – nenastoupil.
    Rudolf Červený (Slovan) – 2 střely na branku, čas na ledě: 18:30.

Vhazování: 31 – 26.

Slovan prohrál i druhé utkání na aktuálním tripu, dnes tentokrát na ledě Traktoru Čeljabinsk v poměru 3:0. Domácí rozdělil své tři branky poctivě po jedné do každé třetiny a všechny tři padly v přesilové hře domácího Traktoru. O dvě branky se postaral Igor Polygalov, jednu branku vstřelila nová posila Traktoru Alexander Bergström.

59:15
    Ještě jeden zákrok Marka Čiliaka po ráně Polygalova z mezikruží.
    58:20 Igor POLYGALOV - 3:0

58:20
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    IGOR POLYGALOV tečoval před brankou ránu švihem od modré Nicka Bailena a rozhoduje dnešní utkání a Traktor tak využívá třetí přesilovku v dnešním utkání – 3:0. Asistence: Nick Bailen.

58:12
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Nicholas Schaus – 2 min., podrážení).

58:00
    Marek Čiliak sprintuje na střídačku!

57:00
    Teď se Slovan nastěhoval do pásma zásluhou Chipcuhry a Čiliak již měl namířeno z branky, ale na půli cesty se do ní vrátil, jelikož se k puku dostali domácí.

56:49
    Po tečovaném vyhození Traktoru z hole Bailena se kotouč ocitl na domácí střídačce a vhazovat se bude ve střední třetině.

55:45
    Žádný velký tlak Slovanu se nekoná. Traktor veškeré nahozené kotouče posílá ihned do středního pásma a v poklidu si drží dvoubrankové vedení.

55:01
    Niclas Schaus poslal ránu ze střední třetiny a Děmčenko kotouč vytřepal z lapačky a stihl jej rozehrát.

54:12
    Kotouč se však rychle dostal pryč z útočné třetiny Slovanu a ten se musel bránit a Čiliakovi pomohlo nyní břevno po bekhendové ráně Alexandra Rybakova, mohlo být hotovo!

53:36
    Po reklamní pauze se bude vhazovat po pravici Děmčenka.

53:00
    Kravcov srazil pokus Hrnky mimo hrací plochu. Belasím moc času již nezbývá.

52:28
    Nahození Gelinase v poklidu vyrazil do rohu kluziště Děmčenko.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 18. Bergström (Gynge, Bailen), 27. Polygalov (Gynge), 59. Polygalov (Bailen)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Šinin (C), Borodkin, Rjasenskij, N. Chlystov, Nikitin, Isajev, Želdakov (A) – Gynge, Bergström (A), Szczechura – Glinkin, Peňkovskij, Polygalov – Stoa, Šolochov, Kravcov – Rybakov, Gubarev, Kokujov.
    HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Gelinas, Sersen (C), Grman, Meszároš (A), Jánošík, Schaus, Hedera, Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Chipchura, Liška, Lunter – Rau, Virta, Sukel' – Šimun, Hrnka, Buc.

Rozhodčí: Sergej Morozov, Viktor Spirin – Ivan Dědulja, Dmitrij Goljak