Kadaň – Litoměřice 1:6 (kon.) | Zlín – Zvolen 6:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:2 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:2 (kon.) | Bílina – Děčín 8:7 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 5:3 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 5:2 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 4:5 (0:2 po s.n.) | Řisuty – Kobra 5:2 (kon.)
SK Trhači Kadaň
1:6 (0:1, 0:4, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Úterý 04.09.2018, 17:00 • ZS Kadaň • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

HC Stadion Litoměřice:
    První soupeř ze Chance ligy pro domácí Trhače je právě celek z Litoměřic. Kališníci mají za sebou již 8 přípravných utkání s kladnou bilancí pěti výher a tří porážek. Na soupisce Litoměřic figuruje několik jmen, která v nedávné době oblékala kadaňský dres. Jmenovitě Martin Kadlec, Ondřej Buchtela, Tomáš Král, Oscar Flynn a Aleš Pavlas.

SK Trhači Kadaň:
    Domácí Trhači porvé v letošní přípravě poměří síly s prvoligovým soupeřem. Kadaň odehrála oproti Litoměřicím o 5 přípravných zápasů méně se zápornou bilacní jedné výhry a dvou proher. V týmu Trhačů se představí několik nováčků, ale i několik tváří pro hokejového fanouška známých.

Domácí hrači již nastupují na led.

Následovali je i hosté, vše je připraveno k zahájení utkání.

00:01

00:44
    První váznější kci Litoměřic zastavila nepřesná přihrávka před odkrytou klec.

01:48
    Domácí Petr Maršoun se řítil na bránu. Cestu mu překazil jeden z litoměřických obránců.

03:10
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Štajnochr – 2 min., podrážení).

04:10
    Kadaň ačkoliv v oslabení kombinuje před hostující svatyní.

05:10

06:56
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Jan Kloz nahrál mezi kruhy na hůl JANA VÁCLAVKA, který už měl jednoduchou práci. Asistence: Jan Kloz.

09:00
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale žádná vyložená šance není k vidění.

09:58
    Offside domácích.

13:00
    Střelu do odkryté brány hostí zastavlila hůl Ondřeje Smetany.

13:24
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Šik – 2 min., držení).

14:02
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Pavlas – 2 min., podrážení).

14:58
    Václav Rezek měl před sebou úplně odkrytou klec, ale puk se mu od brusle odrazil do rohu kluziště.

16:40
    Trhači kombinují, ale litoměřická obrana je nepouští do střeleckých pozic.

17:50
    Hosté na obrané modré čáře přišli o puk, ale v zápětí ho získali zpět na své hole.

18:57
    Zakázané uvolnění domácích.

20:00

První třetina moc hokejhové krásy nenabídla. Hosté se ujali vedení v sedmé minutě zásluhou Lukáše Vásclavka. Druhá třetina začně přibližně v 17:49.

20:01

20:45
    Kadaň se nemůže přes hostující obranu dostat dále, než k modré čáře.

22:26
    Filip Jirásek ujel kadaňské obraně a nahrál za sebe, kde byl připravený OSCAR FLYNN, který střelou pod lapačku uspěl a zvýšil náskok svého týmu. Asistence: Filip Jirásek, Jiří Jebavý.

23:25
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Helt – 2 min., podrážení).

24:59
    Hosté zatím ještě nevystřelili na domácí brankáře.

25:25
    Domácí Trhači v plném počtu.

26:30
    Hosté se na delší dobu usadili v útočném pásmu, ale k vážnějšímu ohrožení domácího brankáře nedošlo.

27:17
    Tomáš Král vyrazil nahozený puk před sebe, kde stál Jan Müller, kterému se puk svezl po hokejce mimo bránu.

27:45
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Říha – 2 min., sekání).

28:44
    Tato přesilová hra se hostům daří o poznání lépe.

29:23
    JAN KLOZ dostal přihrávku na vrchol kruhu a trefil se přímo do pravé šibenice. Asistence: Korkiakoski Markus, Aleš Pavlas.

30:36
    Hosté jsou na koni, z čehož pramení jedna střela za druhou, ovšem ani s jednou nemá domácí gólman problémy.

33:02
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kusý – 2 min., příliš mnoho hráčů).

33:53
    Jam Müller vyslal dělovku na Krále, ovšem ani tento pokus není úspěšný.

34:44
    Lukáš Klíma čekal na přihrávku u vzdálenější tyče, kterou v zápětí dostal, ale puk mu přeskočil hokejku.

35:02
    Litoměřice v plném počtu.

35:59
    Kadaň se usadila v útočném pásmu, ale žádnou gólovou příležitost se nevytvořila.

37:24
    Totožná situace, ale v podání Kališníků.

37:35
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Helt – 2 min., hákování).

38:31
    LUKÁŠ VÁLEK propálil domácího brankáře mezi betony. Asistence: Patrik Marcel.

39:00
    Litoměřice právě vstřelily branku. Autorem je Válek. Bez asistence.

40:00

40:41
    Icing Kadaně.

42:10
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Říha – 2 min., podrážení).

42:18
    MARKUS KORKIAKOSKI poslal puk do odkryté klece. Asistence: Jan Kloz.

43:08
    Hosté kombinují, ale kadaňská obrana zatím drží.

46:34
    Peter Jánský se pustil do Patrika Marcela, první jmenovaný tento souboj vyhrál.

Ve druhém dějství jsme mohli vidět několik přesilových her, a také tři góly v kadaňské síti. Třetí třetina začne přibližne v 18:45.

46:34
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jánský – 2 min., hrubost).

46:34
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Marcel – 2 min., hrubost).

47:00
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kachyňa – 2 min., podrážení).

49:00

49:20
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Müller – 2 min., sekání).

50:00
    Hosté si v pásmu dělají co chtějí, ale k finálové dorážce se nemohou dostat.

52:05
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Müller – 2 min., hákování).

52:44
    Domácí se vysvobodili vyhozením.

53:27
    Jiří Říha se dostal do úniku, na posledníého obránce však nevyzrál.

53:31
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Pavlas – 2 min., sekání).

54:40
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Málek – 2 min., vysoká hůl).

55:15
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Puk se po kombinaci dostal k VÁCLAVU REZKOVI , který střelou do odkryté klece snižuje stav utkání.Asistence: Jakub Trefný, Lukáš Říha.

55:55
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Kůs – 2 min., podrážení).

57:00
    Litoměřice se po delší době usazují v útočné třetině.

57:56
    Kadaň se snažila o kombinaci v útočném pásmu, ale puk se jinam než k mantinelu nedostal.

58:55
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Maršoun – 2 min., příliš mnoho hráčů).

59:12
    Zápas se již jen dohrává.

Konec zápasu. (19:18:47)

Stanislav Jiskra

Branky a nahrávky: 56. Rezek (Trefný, Říha) – 7. Václavek (Kloz), 23. Flynn (Jirásek, Jebavý), 30. Kloz (Markus, Pavlas), 39. Válek (Marcel), 43. Korkiakoski (Kloz)

SK Trhači Kadaň: Štěpánek (Hamalčík) – Kadeřávek, Štajnochr, Janeba, Trefný, Popela, Kachyňa, Leština, Klíma, Kůs, Jánský, Müller, Říha, Rezek, Maršoun, Tupý, Nestrašil, Šulek, Helt, Svoboda
    HC Stadion Litoměřice: Král (Michajlov) – Smetana, Pavlas, Marcel, Gaspar, Buchtela, Jebavý, Málek, Markus, Kloz, Václavek, Eret, Válek, Kusý, Voženílek, Flynn, Jirásek, Havelka, Pochobradský, Šik, Machač

Rozhodčí: Drech – Tichý, Coubal