Jokerit – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Kazaň – Viťaz 3:5 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 1:6 (kon.)
N.Novgorod – Minsk 3:2 (kon.) | Soči – Kunlun 2:1 (po pr.) | Spartak Moskva – Vladivostok 3:1 (kon.)
HK Soči
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Red Star Kunlun
Středa 05.09.2018, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Česká stopa v zápase
    Ondřej Vitásek (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:44
    Tomáš Kundrátek (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:28 (20:59:18)

Mno branek tento zápas nenabídl. Úvodní branka v Ledovém paláci Bolšoj padl v čase 46:39, kdy se trefil hostující Victor Bartley. Necelých pět minut před koncem zápasu vyrovnal Damir Musin. V prodloužení o zisku druhého bodu pro domácí rozhodl Robert Rosén. Hosté mají bod, domácí dva.

61:24 Robert ROSÉN - 2:1

61:24
    Soči právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Prodloužení vyhrává domácí celek. Tvrdou ránou poslal kotouč ke vzdálenější tyčce ROBERT ROSÉN. Na jeho ránu brankář Nalimov nedosáhl. Asistence: Sergej Šmeljov.

61:10
    Oleg Pogorišnyj rozehrává od své branky, na výraznější šanci v prodloužení čekáme.

60:50
    Oba týmy mají bod z tohoto zápasu. O ten bonusový se hraje.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Nikita Ščitov rozehrává od své branky, začala poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:12
    Taylor Beck držel kotouč v útočném pásmu, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl v pozici pro zakončení.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Zdá se, že uvidíme prodloužení. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

56:46
    Marc-Andre Gragnani udržel kotouč v útočné třetině. Cory Kane číhal před brankou, ale jeho pokus byl nepovedený.

56:17
    Jyrki Jokipakka mohl rozhodnout zápas, ale jeho projektil kryje brankář Ivan Nalimov.
    55:07 Damir MUSIN - 1:1

55:07
    A je vyrovnáno, domácí hráči i fanoušci se dočkali. DAMIR MUSIN obkroužil branku a zakončil. Jeho projektil si nešťastně srazil gólman do branky. Asistence: Stanislav Bočarov.

54:15
    Jyrki Jokipakka nahazuje puk do útočného pásma a rychle za nim pospíchá. Nestihl to, a tak Kunlun vyhazuje.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 56. D. Musin (Bočarov), 62. R. Rosén (Šmeljov) – 47. Bartley (Fontaine)

HK Soči: Šikin (Barulin) – Jokipakka, Pogorišnyj, Ščitov, Alexandrov, Budkin, D. Musin – Collins, O'Dell, Mosaljov – Šmeljov, Bočarov, R. Rosén – Kapustin, Archipov, Chlopotov – Laričev, Starkov, Točickij – Polunin.
    Red Star Kunlun: Nalimov (Lazušin) – Kundrátek, Vitásek, Gragnani, V. Lajunen, Bartley, Parlett – Palola, Savinainen, Lundh – Fontaine, Tičar, Beck – Squires, Yip, Kane – Jaw, Picard, Nicholls.

Rozhodčí: Kulakov, Gašilov – Kuchava, Novikov

Diváci: 3 457