Moldavsko – Bělorusko 2:2 (kon.) | Island – Estonsko 5:2 (kon.) | Ázerbájdžán – Izrael 1:1 (kon.)
Španělsko – Albánie 3:0 (kon.) | Skotsko – Andorra 3:0 (kon.) | Anglie – Nizozemsko 0:0 (kon.)
Španělsko
3:0 (1:0)
Albánie
Čtvrtek 06.09.2018, 20:00 • El Arcangel, Córdoba (ESP) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Fotbalisté Španělska do 21 let zvládli na stadionu El Arcangel v Córdobě utkání proti Albánii a po sedmi odehraných zápasech zůstávají v kvalifikaci na mistrovství Evropy stoprocentní. Svěřenci trenéra Luise de la Fuenteho od úvodních minut utkání dominovali a postupně se prosadili Mikel Oyarzabal, se sedmi góly nejlepší střelec týmu Borja Mayoral a v závěru po akci dvou střídajících hráčů Rafael Mir. Konečný výsledek střetnutí. Španělsko 3 Albánie 0. (22:00:24)

90+5

90+4
    Tafa si dobře pokryl míč a napadající Rafael Mir ho fauloval. Běží poslední sekundy dnešního zápasu.

90+2
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Parádní akce dvou střídajících hráčů přináší v nastaveném čase třetí gól Španělka, o který se po perfektním pasu Alfonsa Pedrazy postaral RAFAEL MIR! Albánie prohrává v závěru 3:0.

90+1
    Firpo Adames se uvedl v první minutě nastavení střelou, která minula bránu brankáře Selmaniho.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 5 minut.

90
    Pedraza se v závěru zápasu dostal z pozice střídajícího hráče k další střele, která byla zablokována.

88
    Blíží se závěr zápasu, nad který určitě nebude třeba příliš mnoho nastavovat. Tipuji nastavení 2 minuty.

87
    Mir se dostal ke střele, která byla zablokována, a hned po něm pálil mimo Méndez, stejně jako Pedraza.

85
    Dominanci Španělska kromě počtu střel potvrzuje také držení míče. Držení míče: 75%-25%.

84
    Obrovská dominance Španělů pokračuje a přesně v tento moment mají na svém kontě celkem 15 střel, z nichž třetina mířila na bránu a zbylé dvě třetiny mimo.

80
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Brais Méndez.

79
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Tauljant Sulejmanov, přichází Endri Çekiçi.

79
    Pablo Maffeo předvedl ostrý zákrok a hlavní rozhodčí vytáhl ze své náprsní kapsy první žlutou kartu.

78
    Soler se před pár okamžiky pokusil o zakončení, které se stalo snadnou kořistí Selmaniho.

77
    Blíží se závěr zápasu a vypadá to, že tým Luise de la Fuenteho bude i po sedmi zápasech stoprocentní.

75
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Rafael Mir.

75
    Jeden z albánských hráčů utrpěl drobné zranění, kvůli němuž na chvíli zůstal ležet na hřišti.

Tomáš Reiner

Branky: 5. Oyarzabal, 56. Mayoral, 90+2. Mir

Karty:   79. Maffeo (ESP)

Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 10:1. Rohy: 9:1. Fauly: 10:5.
    Španělsko: Unai Simón – Maffeo, Nuñez, Meré (C), Firpo Adames – Zubeldia, Merino – Soler (80. Méndez), Fornals, Oyarzabal (66. Pedraza) – Mayoral.
    Náhradníci: Sivera – Guerrero Martin, Roca Jungue, Cheikh, Méndez, Pedraza, Mir. Trenér: Luis de la Fuente.

Albánie: Selmani – Kryeziu, Tafa, Maloku, Hakaj – Doka, Bare (C), Ramadani, Sulejmanov 79. Çekiçi) – Durmishaj (70. Mucolli), Abazaj (60. Sahiti).
    Náhradníci: Kastrati – Çekiçi, Mucolli, Sahiti, Hebaj, Selahi, Nuri. Trenér: Alban Bushi.

Rozhodčí: Krzysztof Jakubik. Asistenti: Arkadiusz Wójcik, Tomasz Niemirowski. Čtvrtý rozhodčí: Bartosz Frankowski (všichni POL)