SHK Zlín – Weserstars Bremen 5:0 (kon.) | SHK Zlín – FIFH Malmö 4:1 (kon.)
konec
SHK LAPP Zlín
5:0 (2:0, 3:0)
Weserstars Bremen
Čtvrtek 06.09.2018, 10:25 • PSG aréna • Lapp Cup Zlín (sledge hokej)
Partner:
   
  28:54
  Zlín právě vstřelil branku!
  Sadionem zní "Pátá právě teď odbila", poté co Zdeněk Hábl našel před brankou volného ALEŠE RAUŠE, který pohotovou střelou zvýšil už na 5:0. Asistence: Zdeněk Hábl, Marian Ligda.
   
  27:37
  Zlín právě vstřelil branku!
  Weserstars se teď zapomněli v útočném pásmu a PAVEL JULINA podporován Raušem měl před sebou jen jednoho hráče, kterého se zbavil kličkou na střed a střelou pod lapačku Kunsta přidal čtvrtou branku domácích. Asistence: Martin Joppa, Marian Ligda.
   
  22:03
  Zlín právě vstřelil branku!
  Podobnou chybu jako Rauš ale vzápětí dělá také Rädler, kterému se nepodařilo vyhodit a přihrál na hůl právě Raušovi. Ten poslal puk na střed MARIÁNU LIGDOVI a novopečený kapitán domácího týmu zamířil k pravé tyči. Asistence: Aleš Rauš.
   
  11:40
  Zlín právě vstřelil branku!
  Domácí se po velké snaze konečně dočkali dalšího gólu, a byl to právě PAVEL KUBEŠ, kdo překonal brankáře Kunsta. Asistence: David Hábl, Zdeněk Hábl.
   
  05:00
  Zlín právě vstřelil branku!
  Co se nepovedlo Kubešovi, to napravil MICHAL GEIER, který se dostal do samostatného úniku a střelou na pravou tyč otevřel skóre utkání. Asistence: David Hábl.

  Martin Vavruša

  Branky a nahrávky: 5. Geier (Hábl D.), 12. Kubeš (Hábl D., Hábl Z.), 23. Ligda (Rauš), 28. Julina (Joppa, Ligda), 29. Rauš (Hábl Z., Ligda)


  SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Z. Hábl, Zapletal, Kubeš – Geier, Joppa, D. Hábl, Ligda (C), Turic, Doležal, Rauš.
  Weserstars Bremen: Kunst (Brzoska) – Wolff (C), Wedde, Rädler – Segreff, Hering, Müller, Lauenstein, Disveld.