Vítkovice – Trenčín 6:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Trnava 6:4 (kon.)
Pelhřimov – HC MUNI 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:4 (po s.n.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
HC MUNI
Pátek 07.09.2018, 18:00Přípravné zápasy • Přátelské utkání

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

00:01

00:51
    Grygera dvě minuty za nedovolené bránění.

01:05
    Hosté vyhazují.

01:28
    Zámek...

01:55
    A opět puk míří na pelhřimovskou polovinu.

02:36
    Votápek si pěkně najel do pásma po pasu Kadlece, ale střela mu vůbec nesedla, Tichon pouze položil lapačku na led a přerušuje hru.

02:51

03:24
    Pospíchal zdálky testuje Tichonovu pozornost.

03:54
    Tutovka Brna, před Holíkem sám Gonos, ale pelhřimovský brankář chytá.

04:55
    Hosté se zatím prezentují rychlým hokejem, což domácím občas činí potíže. Stav je ale stále bezbrankový.

05:56
    Strakoš v těžké pozici pálí, Holík zasahuje.

06:20
    Prudká střela Mejzlíka končí nad brněnskou brankou, chvíli poté tlak pokračuje a Plachý tvrdou ranou pálí do Tichona.

06:55
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Přečíslení 3 na 1 vyřešil tvrdou ranou ALEŠ HEINRICH, brankář hostů byl bez šance. Asistence Tomáš Plachý.

07:30
    Bustl mohl hned poté vyrovnat, zblízka ale nemířil přesně.

07:55
    Za kruhy vypálil Krtek a za bezmocného Tichona tečuje STANISLAV KAMINSKY. Asistence Aleš Krtek

08:20
    V protiakci Jedlička sám před Holíkem, bekhendový pokus domácí brankář kryje.

10:10
    Teď bylo pořádně horko před Holíkem, hostující pokusy ale končí na výstroji pelhřimovského brankáře.

10:35
    Strakoš po pěkné kombinaci ujel domácí obraně, ale pálí nad.

11:01
    Zámek...

11:22

11:57
    Martin Hadrava s Votápkem si několikrát vyměnili puk, prvně jmenovaný nakonec zakončil akci střelou do vyjetého Tichona.

12:10
    Maršálek pálí, Holík kryje.

13:16
    Plachý zkoušel individuální průnik brněnskou obranou, neuspěl.

14:11
    Tečovaný pokus Martina Hadravy končí mimo vymezené území.

15:27
    Zakázané uvolnění v krátké době na obou stranách.

16:14
    Tak to byla lahůdka! Parádní průnik a zakončení Mejzlíka ještě Tichon kryje, ovšem na zakončení zadovkou v podání JAKUBA KADLECE již byl brněnský brankář krátký. Asistence Tomáš Mejzlík a Vladimír Port.

18:10
    Gonos a Heža mohli korigovat stav utkání, ani jeden ale nedokázal překonat Holíka v domácí brance.

18:42
    Masárna právě vstřelila branku! Ve skrumáži před Holíkem se prosadil Strakoš. Puk za brankovou čarou ale mnoho hráčů nevidělo, takže branka byla uznána až zpětně po diskusi rozhodčích u brněnské lavičky. Asistence Heža.

20:00

Zajímavý duel má za sebou první třetinu. V úvodních minutách byli lepší vysokoškoláci z Brna, ale taktovky se postupně chopili domácí a vypracovali si tříbrankový náskok. Hosté korigují po trochu kuriozní situaci, kdy dosažení branky posvětil sudí až po diskuzi u brněnské střídačky...Druhá třetina začne cca v 18:49.

20:01

20:22
    Šikovná teč Mejzlíka končí mimo brněnskou klec.

20:38
    Tvrdou ranou z kruhů se prosazuje TOMÁŠ PLACHÝ. Asitstence Aleš Heinrich a Vladimír Port.

21:09
    Tichon se má v brance co ohánět, domácí vlétli na soupeře a brněnský brankář je nyní v jednom kole.

21:23
    Protiútok Brna, Strakoš si najel až k Holíkovi, ten jeho pokus kryje.

23:00
    Oba celky se nyní snaží o útočné akce, ale finální přihrávka a zakončení nepřichází ani na jedné straně.

24:41
    Bitka Kohúta s Hežou, brněnský hráč, o hlavu převyšující Kohúta, byl sice v bitce aktivnější, ale zápočet za vítězství by tento brněnský student asi nedostal. Oba aktéři dostali pět plus do konce utkání, pokračuje se v klasickém počtu 5 na 5.

25:49
    Snaha domácích o rychlý útok končí nepřesnou kombinací v brněnském pásmu.

26:31
    Zblokovaná střela Kadlece, se kterou neměl Tichon mnoho práce.

27:53
    Filip Kasalý našel ideálně Kaminského, tomu ale střela nesedla aTichon ani nemusel zasahovat.

28:42
    Další krásná kombinace, na jejímž konci přišlo bekhendové zakončení Martina Hadravy. Domácí útočník ale nezvedl puk přes Tichonův beton.

29:49
    Čtvrtníčkův sražený pokus skončil u stropu pelhřimovské haly.

30:00
    Střídání v týmu HC Masaryk University: ze hřiště odchází Tichon, přichází Jedlička.

30:52
    Hákování a dvě minuty pro brněnského Grygeru.

31:26
    Hosté vyhazují a je z toho protiútok 2 na 1, Holík ale zasahuje.

32:16
    Zámek...

32:52

33:08
    Chybná rozehrávka domácích, ale Grygera nabídnutou šancí pohrdl.

34:25
    Rychlé protiútoky Brna v krátké době, ale pelhřimovská obrana drží.

35:13
    Masárna právě vstřelila branku! Zvýšenou aktivitu korunují hosté vstřelenou brankou, k tyči domácí branky se trefil GRYGERA. Asistence Matov.

36:16
    Filip Kasalý pálí z velkého úhlu, Jedličku na švestkách nenachytal.

36:50
    Kaminského pokus měl razanci, ale postrádal přesnost, na druhé straně Holík přerušuje hru.

37:37
    Grman jen těsně minul domácí branku, hosté zvyšují tempo a domácí se jen s obtížemi brání.

37:57
    Kadlec v úniku zkusil bekhendový blafák, Jedlička chytá.

37:58
    Brabec obdržel osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

39:49
    Pospíchal zazvonil na hostující branku.

40:00

Po druhé třetině se rozdíl ve skóre nemění, oba celky přidali po jedné brance. Přitom v úvodu právě ukončené dvacetiminutovky to vypadalo na jasnou dominanci domácího týmu, který ale další velké šance nevyužil. Závěr třetiny již patřil studentům z Brna, kteří si aktivitou vypracovali korekci stavu, která dává do třetí třetiny ještě zajímavou zápletku. Třetí třetina začne cca v 19:35.

40:01

40:31
    Pospíchalův pokus zblokovaný do ochranné sítě.

40:57
    Hrbatého nabídka na teč žádného adresáta nenalezla.

41:14
    Martin Hadrava pálí a Jedlička zasahuje. Pelhřimov v úvodu třetí třetiny lepším týmem.

41:55
    Kadlecova krasojízda do brněnského pásma, jen to zakončení se hbitému útočníkovi nepovedlo, tvrdá střela končí nad brankou Jedličky.

43:03
    Tomaník v nájezdu na Holíka nepřidal kontaktní branku.

44:20
    Krtek propálil skrumáž těl před Jedličkou, ale hostující branka zůstala netknuta. Z následné akce se neprosadil Kaminsky.