Vítkovice – Trenčín 6:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Trnava 6:4 (kon.)
Pelhřimov – HC MUNI 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:4 (po s.n.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
HC MUNI
Pátek 07.09.2018, 18:00Přípravné zápasy • Přátelské utkání

55:05
    Masárna právě vstřelila branku! Hosté ale přesilovku přeci jen využívají po střele TOMANÍKA. Asistence Grygera. Závěrečné minuty budou jistě zajímavé.

53:48
    Sekání a dvě minuty pro Adama Hrbatého.

47:35
    Kaminsky schytal u mantinelu hodně nebezpečný zákrok, kdy Čtvrtníček poslal pelhřimovského útočníka hlavou proti mantinelu. 2+10 minut.

44:51
    Grygera dvě minuty za sekání.

37:58
    Brabec obdržel osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

35:13
    Masárna právě vstřelila branku! Zvýšenou aktivitu korunují hosté vstřelenou brankou, k tyči domácí branky se trefil GRYGERA. Asistence Matov.

30:52
    Hákování a dvě minuty pro brněnského Grygeru.

30:00
    Střídání v týmu HC Masaryk University: ze hřiště odchází Tichon, přichází Jedlička.

20:38
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Tvrdou ranou z kruhů se prosazuje TOMÁŠ PLACHÝ. Asitstence Aleš Heinrich a Vladimír Port.

18:42
    Masárna právě vstřelila branku! Ve skrumáži před Holíkem se prosadil Strakoš. Puk za brankovou čarou ale mnoho hráčů nevidělo, takže branka byla uznána až zpětně po diskusi rozhodčích u brněnské lavičky. Asistence Heža.

16:14
    Tak to byla lahůdka! Parádní průnik a zakončení Mejzlíka ještě Tichon kryje, ovšem na zakončení zadovkou v podání JAKUBA KADLECE již byl brněnský brankář krátký. Asistence Tomáš Mejzlík a Vladimír Port.

09:22
    Sekání a dvě minuty pro Petra Votápka.

07:55
    Za kruhy vypálil Krtek a za bezmocného Tichona tečuje STANISLAV KAMINSKY. Asistence Aleš Krtek

06:55
    Přečíslení 3 na 1 vyřešil tvrdou ranou ALEŠ HEINRICH, brankář hostů byl bez šance. Asistence Tomáš Plachý.

00:51
    Grygera dvě minuty za nedovolené bránění.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 7. Heinrich (Plachý), 8. Kaminsky (Krtek), 17. Kadlec (Mejzlík, port), 21. Plachý (Heinrich, port) – 19. Strakoš (Heža), 36. Grygera (Matov), 56. Tomaník (Grygera)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Port, Pospíchal, Kohút, Slabý, Kasalý D., Krtek, Mejzlík, Heinrich, Hadrava Martin, Kaminsky, Votápek, Plachý, Kadlec, Hrbatý, Kasalý F.
    HC MUNI: Tichon – Jedlička, Šidák, Brabec, Grman, Maršálek, Tomaník, Gonos, Strakoš, Heža, Grygera, Čtvrtníček, Matov, Sedláček, Bustl, Vaverka