Tappara – Storhamar 6:1 (kon.) | JYP – Plzeň 2:6 (kon.) | Djurgården – Třinec 3:4 (kon.)
Norimberk – Mountfield HK 4:3 (po pr.) | Zug – Eisbären 6:1 (kon.) | Lugano – Banská Bystrica 4:1 (kon.)
Rouen – Kärpät 2:4 (kon.)
Norimberk Ice Tigers
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)
Mountfield HK
Pátek 07.09.2018, 19:30 • Arena Nürnberger Versicherung • Hokejová Liga mistrů • Skupina F

48:46
    Petr Koukal oslabuje svoje mužstvo, když zbrkle vyhodil puk přes plexisklo. Kotouč se mu zřejmě postavil na hranu a z toho pramení dvě minuty za zdržování hry.

44:05
    Hradec má druhou přesilovku v zápase. Christopher Brown dostává dvě minuty 2+2 minuty za napadení.

37:45
    Rozhodčí se rozhodli pro vyloučení, aby zklidnili horké hlavy. Petr Zámorský dostal 2 minuty za hrubost, na druhé straně inkasují 2 minuty Milan Jurčina a 2+2 minuty Marcus Weber. Oba taktéž za hrubost.

33:40
    Nejprve měl Hradec velkou šanci, kterou ale Treutle zlikvidoval. Poté do něj ještě zajela hůl Daniela Rákose, který zřejmě viděl puk, ale rozhodčí mu za to udělili dvě minuty za sekání.

28:39
    Mimo hru podrazil bruslí Patrik Miškář svého soka a inkasuje dvě minuty. Další přesilovka pro Norimberk.

25:00
    Jan Berger je prvním vyloučeným hráčem v zápase. Ihned po buly totiž trefil vysokou holí svého soupeře, což neuniklo pozornosti rozhodčích.

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 17. Segal (Weiss), 39. Buck, 51. Brown, 61. Brown (Buck, Aronson) – 17. Vincour (Rosandič, Cingel), 18. Graňák (Bezúch, Vopelka), 48. Chalupa (Cingel, Vincour)

Norimberk Ice Tigers: Treutle (Jenike) – Festerling, Aronson, Weber, Jurcina, Stephan, Bender, Grosse – Brown, Buck, Pfoderl – Reimer, Acton, Alanov – Weiss, Bast, Segal – Kislinger, Sekesi. Trenér: Kevin Gaudet.
    Mountfield HK: Maxwell (Pavelka) – Zámorský, Linhart, Cibulskis, Graňák, F. Pavlík, Rosandič, Havránek – Paulovič, Koukal, Rákos – Vincour, Cingel, R. Pavlík – Berger, Bičevskis, Miškář – Vopelka, Kukumberg, Bezúch – Chalupa. Trenér: Tomáš Martinec.

Rozhodčí: Haszontis, Rohatsch – Laguzov, Hofer