SHK Zlín – Vålerenga 7:2 (kon.) | SHK Zlín – V. Warriors 9:0 (kon.) | SHK Zlín – S. T. Eagles 3:1 (kon.)
konec
SHK LAPP Zlín
9:0 (6:0, 3:0)
Vienna Warriors
Pátek 07.09.2018, 13:40 • PSG aréna • Lapp Cup Zlín (sledge hokej)
Partner:
   
  Já se s Vámi tedy prozatím loučím a přeji Vám pěkné odpoledne. Děkuji za pozornost a budu se těšit o půl páté u generálky na finále. (14:40:39)
   
  To je ode mě k tomuto zápasu vše. Již od 16:30 ovšem čeká SHK LAPP Zlín další zápas, ve kterém změří síly s jediným dalším dosud neporaženým týmem, kterým jsou South Tyrol Eagles. S těmi změří síly také zítra v 11:30 v souboji o zlaté medaile!
   
  Zlín si druhý poločas bez potíží pohlídal a dokonce i v početní nevýhodě se tlačil do útoku. Nakonec přidal ještě tři branky. Tu první vstřelil už po 31 vteřinách druhé části Zdeněk Hábl, na nějž později navázali ještě Pavel Julina a Michal Geier.
   
  Zápas je minulostí a SHK LAPP Zlín mohou slavit postup do finále! Poprvé v historii LAPP Cupu si zahrají o zlaté medaile!
   
  Konec zápasu.
   
  29:40
  To se píská až teď. Zlínu se nepodařila rozehrávka.
   
  29:22
  Vídeň vyhazuje přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění to nebude.
   
  29:12
  Kubešovu střelu zblokoval bránící hráč. Černoch neměl potíže pomalý puk zastavit.
   
  28:32
  Ligda poslal prudkou přihrávku k druhé tyči Joppovi, ale ten nedokázal puk zpracovat.
   
  28:09
  Pavlu Julinovi střela nesedla, ale puk zamířil ke Zdeňku Háblovi, který čekal u tyčky a jemným dloubnutím se pokusil puk poslat do branky. Černoch byl u tyčky včas a zabránil gólu.
   
  27:00
  Zlínský obránce se potom ještě zmocnil k puku a nabízel ho před branku Davidu Háblovi, který ihned střílel. Černoch se ale fantasticky roztáhl na brankové čáře a zastavil puk lapačkou!
   
  26:50
  Zdeněk Hábl nastřelil jen Kormana.
   
  25:58
  Zlín právě vstřelil branku!
  MICHAL GEIER se vyřítil do útoku, dostal se až za obranu soupeře a využil toho, že se proti němu hostující brankář rozjel. Kličkou na levou stranu se Černochovi vyhnul a bez nejmenších potíží puk poslal do nechráněné klece. Asistence: Pavel Kubeš, Pavel Doležal.
   
  25:44
  Vídeň vyhazuje až k Matouškovi. Večeřek navíc aktivně forčekoval a tak zlínský brankář raději podrží puk.
   
  25:20
  Geier zkusil nabrat puk a obtočit se kolem tyčky, ale vídeňský obránce mu klepl do hokejky a puk vyrazil.
   
  25:12
  Zapletal ještě udržel pásmo pro své spoluhráče.
   
  24:45
  Rauš nedokázal zpracovat přihrávku a Večeřek může vyvézt puk aspoň do středního pásma.
   
  23:51
  Také Zlín si vyzkouší přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry si odpyká Radek Jedlička (VWA).
   
  23:32
  Pavel Kubeš si sjel mezi kruhy a nemířil vůbec špatně. Na poslední chvíli mu ale do střely vlétly soupeřovy saně a puk skončil na zadním mantinelu.

  Martin Vavruša

  Branky a nahrávky: 6. Rauš (Ligda, Joppa), 8. Julina (Z. Hábl, Joppa), 11. Joppa (Ligda), 11. Kubeš (Geier, Doležal), 13. Ligda (Joppa, Kubeš), 14. Kubeš (Doležal), 16. Hábl Z. (Ligda, Joppa), 23. Julina (Ligda), 26. Geier (Kubeš, Doležal)


  SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Z. Hábl, Zapletal, Kubeš – Geier, Joppa, D. Hábl, Ligda (C), Turic, Doležal, Rauš.
  Vienna Warriors: Černoch (Pouzer) – Ferenčík, Jedlička, Buriánek, Mijajlovič – Stašák, Večeřek, Mikuš, Klíma, Korman, Jung (C), Krejčik, Wliszczak.