Kroměříž – Hodonín 2:0 (kon.) | D. Benešov – Petřkovice 0:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Uh. Brod 2:3 (kon.)
Hlučín – Zlínsko 1:4 (kon.) | Rýmařov – Val. Meziříčí 1:1 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
1:1 (1:1)
TJ Valašské Meziříčí
Sobota 08.09.2018, 16:00 • Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Ve druhém poločase již branka nepadla a obě mužstva si tak připisují po jednom bodu do tabulky MSFL. (17:58:13)

90

84
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Gold.

78
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Pop.

69
    Žlutou kartu dostává Sovák (TJ Valašské Meziříčí).

68
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Tilkeridis, přichází Němec.

57
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gajdoš, přichází Heřmánek.

46

První poločas přinesl dvě branky. Nejprve šli do vedení domácí, avšak hosté zanedlouho vyrovnali a do druhého poločasu se půjde za nerozhodného stavu.

45

32
    Žlutou kartu dostává Michálek (TJ Valašské Meziříčí).

25
    Žlutou kartu dostává Furmánek (TJ Valašské Meziříčí).
    22. VÝMOLA - 1:1

22
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo! Hosté srovnávají stav zápasu na 1:1! O vyrovnání se zasloužil MARTIN VÝMOLA.
    10. HARAZIN - 1:0

10
    Rýmařov právě vstřelil branku!
    Domácí se na začátku zápasu jako první prosazují a dostávají se do vedení 1:0. Autorem branky je JAKUB HARAZIN.

1

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Navrátil, M. Furik, Kocúr (C), Tilkeridis, R. György, Šupák, Ondruška, Hleba, Kolísek.
    Náhradníci: Baroš – Němec, D. Furik, P. György

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Matyáš, Michálek, Sovák – Pěnička, Bartozel (C), Vrána, Pospíšil – Gajdoš, Výmola, Furmánek.
    Náhradníci: Pobořil – Gold – Pop, Gajdušek, Žilinský – Heřmánek

Rozhodčí: Z. Petr – L. Machač, J. Mayer.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.