Kladno – Frýdek-M. | 4:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Přerov – Jihlava | 5:4 (kon.) |
Motor ČB – Benátky n/J | 5:1 (kon.) | | | Kadaň – Poruba 2011 | 3:5 (kon.) | | | Havířov – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Prostějov – Vsetín | 6:5 (po pr.) |
Mountfield HK – Tábor | 10:0 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 3:8 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 4:1 (kon.) |
Plzeň – Kobra | 3:0 (kon.) | | | HC Litvínov – PZ Kladno | 8:1 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 8:4 (kon.) |
Přerov – Warriors Brno | 4:3 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Havlíčkův Brod | 8:1 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 6:1 (kon.) | | | Třinec – HK MD Šumperk | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Žďár n/S | 9:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Třemošná | 3:2 (kon.) |
Riga – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) | | | Petrohrad – Ufa | 1:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Kladno | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Chomutov – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) |
Mountfield HK – Liberec | 5:4 (po pr.) | | | Plzeň – HC Litvínov | 2:1 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 1:2 (kon.) |
Frölunda – Vienna Capitals | 1:4 (kon.) | | | Skellefteå – Bolzano | 2:1 (kon.) | | | Zug – Něman Grodno | 2:3 (po pr.) |
TPS – Malmö Redhawks | 1:2 (kon.) | | | IFK Helsinky – Tychy | 2:1 (kon.) | | | Aalborg – Zürich | 1:2 (kon.) |
Bern – Cardiff | 3:2 (kon.) | | | Salzburg – Växjö | 4:3 (kon.) |
Poděbrady – HC Jičín | 5:3 (kon.) |
Zlín sledge – S. T. Eagles | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Linz – Znojmo | 2:3 (kon.) |
Rapperswil – Sparta | 0:4 (kon.) |
konec
Dinamo Riga
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
59:33
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Oleg Piganovič – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
50:33
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Julius Junttila.
|
|
50:17
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Sergej Barbašev – 2 min., hákování).
|
|
42:41
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Konstantin Alexejev – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
33:15
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Anthony-Marc Zanetti – 2 min., podrážení).
|
|
31:03
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Kevin Clark – 2 min., podrážení).
|
|
25:13
|
Opět se vylučuje, tentokrát za zdržování hry – vyhození puku do hlediště. Maxim Ignatovič (Novosibirsk) usedá na trestnou, Dinamo si zahraje další přesilovou hru.
|
|
22:39
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Roman Savčenko – 2 min., držení).
|
|
20:28
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Brandon McMillan – 2 min., podrážení).
|
|
15:50
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexej Krasikov – 2 min., podrážení). Trest odpyká Julius Junttila.
|
|
13:43
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Konstantin Alexejev – 2 min., podrážení).
|
|
11:57
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Oleg Piganovič – 2 min., podrážení).
|
|
07:12
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Anthony-Marc Zanetti – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
5. Darzinš (Videll), 15. M. Redlihs (Videll, Maione), 51. Videll (Maione, M. Redlihs)
Rozhodčí: Bělov, Ščeňjov – Ivanov, Černyšov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dinamo Riga:
Gudlevskis (Biljalov) – Sotnieks, Balinskis, Gimajev, Zile, Zanetti, Maione, Šulenin – Gegeris, Džerinš, Dzierkals – McMillan, Myttynen, Clark – Videll, M. Redlihs, Darzinš – Berzinš, Pavlovs, Skvorcovs – Lipsbergs.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (15. Krasikov) – K. Alexejev, Savčenko, Piganovič, Demidov, Morozov, Ignatovič, Al. Makarov – J. Peltola, Emmerton, Bertrand – Dugin, Junttila, Lisin – Šarov, Pešechonov, Barbašev – Michajlov, Pervušin, Zyrjanov – Romancev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (15. Krasikov) – K. Alexejev, Savčenko, Piganovič, Demidov, Morozov, Ignatovič, Al. Makarov – J. Peltola, Emmerton, Bertrand – Dugin, Junttila, Lisin – Šarov, Pešechonov, Barbašev – Michajlov, Pervušin, Zyrjanov – Romancev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bělov, Ščeňjov – Ivanov, Černyšov
Diváci:
Martin Dvořák