Lipany – Bardejov 2:0 (kon.) | Dubnica – Trebišov 4:2 (kon.) | Prešov – Inter Bratislava 1:2 (kon.)
Poprad – KFC Komárno 0:2 (kon.) | Skalica – Šamorín 2:0 (kon.)
MFK Skalica
2:0 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 08.09.2018, 19:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga • 8. kolo

Skalica potvrdila úlohu favorita a na domácej pôde pohodlne porazila Šamorín 2:0. Hostia prvý raz vystrelili až po 70. minúte, záverečný tlak priniesol štyri zákroky Junasa, avšak ani jeden gól.

MFK drží kontakt s Komárnom, manko medzi prvým a druhým tímom ligy činí jeden bod. Šamorínčania sa po prehre prepadli až na štrnástu pozíciu. (20:50:48)

90
    Ofsajd ukončuje jednu z posledných akcií celého merania síl. Nachytaný v ňom bol útočník FC ŠTK.

89
    Žltú kartu dostáva Németh (FC ŠTK Fluminense Šamorín).

88
    Skaličanom sa atak po krídle nevydaril, mrzieť ich to však nemusí. Hajdúch rozohráva rýchlosťou svetla.

87
    Avšak center sa Šamorínu vôbec nevydaril, bola z toho kontra, ktorá sa končí faulom v stredovom kruhu. V tejto chvíli je zrejmé, že tri body zostanú na Záhorí.

86
    Domáci gólman mal plné ruky práce s touto strelou. Nakoniec sa bude kopať rohový kop.

85
    Po výbornej obrannej práci prechádzajú do útoku hostia.

84
    Rastislav Jurenka sa nebojí ukazovať žlté karty, tie však Šamorínčanom nepomáhajú, nakoľko sa kvôli nim hra kúskuje.

82
    Žltú kartu dostáva Szöcs (MFK Skalica).

82
    Žltú kartu dostáva Jakubek (MFK Skalica).

81
    Posledných desať minút začíname nepresnou koncovkou skalického borca. Otvorená obrana Šamorína, to môže znamenať definitívne K.O.

80
    Faul domáceho futbalistu v okolí deliacej čiary. Voľný kop pre hostí.

79
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Opiela, prichádza Milota.

79
    Domáce MFK taktiež kontruje strelou medzi tri žrde, Hajdúch pozorný a drží svoj tím ešte ako-tak v hre o body.