USA – Brazílie 0:2 (kon.) | Mexiko – Uruguay 1:4 (kon.) | Argentina – Guatemala 3:0 (kon.)
Argentina
3:0 (3:0)
Guatemala
Sobota 08.09.2018, 05:00 • Los Angeles • Mezinárodní přípravné zápasy

Favorizovaný celek Argentiny vyhrává tento přípravný duel poměrně jednoznačně. Dokázal v prvním poločase vstřelit tři branky, trefili se Martinez, Celso a Simeone. Guatemala vystřelila na branku jen dvakrát, navíc ani jedna střela neudělala brankáři Rullimu mnoho práce. (06:59:35)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 22:15.

90+4

90+3
    V poklidném tempu se dohrává tento přátelský duel.

90+2
    Žlutou kartu dostává Simeone (Argentina).

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta v poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Motta rozehrává od své branky, nikam se nežene, jeho spoluhráči kombinují na polovině, de Leon špatně přihrál, ale i tak hra pokračuje dál.

86
    Ascacibar se dopustil útočného faulu. Jednoho z hráčů Guatemaly musí ošetřovat lékaři.

85
    Fanoušci Argentiny si závěr zápasu užívají, mnoho šancí už k vidění není. Rozhodl zejména první poločas.

84
    Simeone se znovu pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale na míč nedosáhl.

82
    Argentinský celek mohl navýšit své vedení, ale Simeone nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře Motta.

80
    Dnešní utkání sleduje 22 456 diváků.

79
    Žlutou kartu dostává Tagliafico (Argentina).

78
    Druhý poločas už se spíše dohrává jen z povinnosti. Mnoho šancí k vidění není. Pravdou ale je, že proti prvnímu poločasu hraje Guatemala aktivněji.

76
    Guatemala si vypracovala zajímavou příležitost, balon ale dokázala obrana Argentiny odehrát mimo hrací plochu.

74
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Contrates, přichází Macal.

73
    Rohový kop pro aktivněji hrající celek.

72
    Franco to zkoušel individuálně, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.