Linz – Znojmo 2:3 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 08.09.2018, 12:30 • RB Akademie • Erste Bank Young Stars League • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek soboty. (14:38:40)

A je tu konec zápasu! Vítězství si mohou připsat Znojemští, kteří zůstávají již čtvrtý zápas neporaženým týmem! Jak si povedou mladí Orli dále, můžete sledovat už zítra od 12:15 v zápase proti Villachu.

59:50
    Linz ještě zkouší hru bez brankáře.

56:24
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Mayer – 2 min., podrážení).

56:19
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bazala – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).

56:02
    Linz právě vstřelil branku!
    Rakušané snižují zásluhou ADRIANA ROSENBERGRA. Asistence: Lukas Holzinger.

54:43
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Fruvirt – 2 min., podrážení).

49:16
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Neumaier – 2 min., nedovolené bránění).

46:18
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Liesch – 2 min., podrážení).

41:17
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Šána – 2 min., podrážení).

40:38
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo využívá přesilovou hru a DAVID MATĚCHA navyšuje vedení Orlů! Asistence: David Pilek, Jan Ludvík.

40:01

Ve druhé třetině otevřel Tomáš Sigmund skóre zápasu. Linz brzy využil přesilovou hru a dokázal vyrovnat. Ke konci třetiny se vedení opět ujali Orli, kteří navíc další dvacetiminutovku zahájí patnáctivteřinovou přesilovou hrou pět na tři.

40:00

39:33
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Holzinger – 2 min., napadení).

38:15
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Kovanecz – 2 min., hákování).

35:57
    MARTIN KOSNAR posílá Znojmo znovu do vedení. Asistence: Jan Molnár

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 32. Mayrhofer (Holzinger, Kail), 57. Rosenberger (Holzinger) – 28. Sigmund (Matěcha, Piš), 36. Kosnar (Molnár), 41. Matěcha (Pilek, Ludvík)

Steinbach Black Wings Linz: Mocher (Jordan) – Kail, Holzinger, Liesch M., Liesch L., Bichler – Frühwirt, Mayrhofer, Rosenberger – Fedor, Mayer, Pühringer – Meumaier, Waismayer, Kovanecz.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kočák (Paťha) – Šána, Konečný, Matěcha, Pilek, Peří, Hrubý, Vokurka – Sorger, Kosnar, Svoboda – Piš, Sigmund, Ludvík – Fruvirt, Bazala, Špaček – Machala, Molnár, Del Favero.

Rozhodčí: Reisinger – Riecken, Kedveš